Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom mi a baj, h mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a baj, h mit rontottam el, de valahogy változtatnom kéne rajta. Hogyan kell orálisan kielégíteni a párom?

Figyelt kérdés
Tnap beszélgettünk a barátommal a szexről és kérdezte h nekem jó-e meg h én mitől megyek el naon. Konkrétumot nem mondtam csak h mindent jól csinál és nekem nem kell több. Orálisan is jó minden amit csinál. Erre ő azt mondta h neki is csak még nekem kell orálban fejlődnöm..Ezzel ara célzott stem h neki nem jó..De mit tehetnék, Hoygan lehetne jobban csinálni orálisan?(Én nyalogatni szoktam, puszilgatni, utána meg a számba vezsem és a nyelvemmel izgatom)Annyi a baj h nem merem lenyelni, mert régen sokat hánytam(nem ez miatt) és félek h véletlenül lene vmi baj.Meg h tövig nem kapom be.CSak félig..Meg a heréit sem szoktam nyalogatni, meg alapból én kézben fogom mer vhogy másképp nekem nem megy..Úgy h csak simán szájjal kéz nékül nem tudom..Mit kellene? Írjátok már meg h hogyan csináljam...Tippeket mit szeretnek a pasik...
2008. jún. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, h ő volt az első akit orálisan kielégítettél? ha igen ne aggódj semmi gáz nincsen, majd idővel belejössz :) am hány évesek vagytok? viszont a heréit is miközben orálisan csinálod a dolgokat akkor nagyon finoman masszírozhatod neki. senki nem profi az első pár alkalommal. lenyelni meg nem kell, ha nem akarod. (a helyedbe én se nyelném le)
2008. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 vok a barátom meg 18.És félek h lehagy ez maitt, mert nem vok neki elég jó.Bár tudom soha nem tenne ilyet,d ea későbbiek folyamán több is kell majd neki..Nem?Mit csináljak??Komolyan, anniy szar mert nekem ő az első akivel lefeküdtem..és annyi tapasztalatlan vok még orális téren és szar ezt neki így megmondani...
2008. jún. 8. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is lenyelni nem kell, másodszor,mikor oda kerül a sor, kérdezd meg töle, hogy hogyan szeretné, mit csinálj, szerintem ez nem ciki, mert végül is neki akarsz jót, biztos ő is értékeli, hogy igyekszel. amúgy meg senki nem profi elöször, a sexet is tanulni kell.
2008. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerd meg nyugodtan, hogy finoman jelezze, mikor jo neki, vagy akar egy kicsit (nem durvan, es elore egyezzetek meg!) iranytson is, hogy megtudd hogy jo neki. Te kozben valtogasd a fogas, ritmust, erosseget, irany a nyelveddel stb. De ez nem csak rajtad mulik, sot elsosorban rajta. Vannak, akiknek konnyen, vannak akiknek nehezebben sikerul elmenni. Nekem pl. volt egy esetem, amikor ot eves almodozas utan osszejottem egy lannyal, aki almaimnoje volt. Annyira izgultam es meg voltam zavarodva, hogy bar istenien csinalta es gyakorlott is volt, nemhogy nem elveztem el, de meg a merevseg is elmult! O ugyan kedvesen kezelte a dolgot, de bennem olyan mely nyomot hagyott, hogy csak tiz evvel kesobb sikerult sok-sok turelem aran elerni, hogy barmikor menjen, de meg ma is neha koncentralnom kell, sot ujra fel kellett keresnem a lanyt nyolc evvel kesobb, csak hogy elmondhassam neki mit eltem akkor at. Tehat a "lelkieredetu" problema nem mese, de ez csak EGY eset a sok lehetoseg kozul, szamtalan mas lehetseges.
2008. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!