Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex után mindig nagyon fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után mindig nagyon fáj "ott lent" és be is dagad. Mit tegyek ezzel? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Menj el nődokihoz, ő majd ír fel rá valamit!
2008. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajjj,egyálatlán nem muszáj elmenni!

Nekem is volt most hétvégén ez,és 1-2 nap mulva semmi nem elsz,lehet másnap már semmi!

Azért van, mert a párodal sokszor csináljátok és lehet h durván, és ezért fáj,meg kicsit bedarag!

Én onnan érzem h utána kicsit bedugja a kezét és naon fáj!:de ezzel nem kell menni sehova!:)

2008. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 20 éves vagyok,és nekem is volt ilyen.szerintem sem kell orvoshoz menned.Nekem az előző kapcsolatomban ugyan ez volt a helyzet.Durván csinálta a volt barátom,és mindig nagyra bedagadt,és fájt is utána.De mióta uj kapcsolatom van,semmi ilyen problémám nincs,mert gyengéd hozzám,nem durva.És azóta nincs is bedagadva,és nem is fáj.Hogy őszinte legyek sokkal jobban élvezem az együttlétet mióta vele vagyok.Szeritem beszélj a pároddal hogy ez neked nem jó,és hogy legyen kicsit gyengédebb.sok sikert.egy 4hetes kismama:)
2008. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az utolsó válaszadónak pedig gratulálok:)
2008. jún. 8. 18:26
 5/5 anonim válasza:
Ha óvszerrel csináljátok, akkor lehet, hogy allergiás vagy a latexra?
2008. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!