Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem lehet "odaadó"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rricardo kérdése:

Miért nem lehet "odaadó" lányokat találni fehérváron akivel el lehet lenni ha épp ahhoz van kedvem? Kihaltak a belevaló csajok? Nem konkrétan ribancokról beszélek csak legyen extrémen bevállalós

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nyavajgós vagy.
2013. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én már megfogadtam, hogy az ilyen nyavajgós kis Buta P.csnek csak azt mondom ezután, hogy Egy buta tuskó. Te vagy az isten, a lányok meg a ribik. Nagyszerű! Az nem is jut az eszedbe, hogy a srácok többsége talál magának párt, mert nem nyavajog, hanem teszi a dolgát, mint egy férfi, ha még csak férfipalánta is? Te pedig idejössz századik, ezredik siránkozónak, és sírsz mint egy fürős k...va,

hogy Te nem kellesz senkinek. Hát ezért nem kellesz!

Teli a hócipőm az ilyen fiúkkal. Csak a sült galambot várják, de a tüzet nem gyújtják meg a sütéshez.

2013. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
először is nem nyavalygás hanem kérdés és van csajom és kb az életemet merném rá tenni h több kavarásom volt mint a csodás válaszadóknak összesen :)
2013. márc. 12. 09:49
 4/7 A kérdező kommentje:
és a teli a hócipő dolog nem kifejezetten érdekel:) eleged van az olyan pasikból akik feltesznek egy kérdést konkrét szándék nélkül? nem kellek senkinek? ez csak onnan lehet a fejedben h ez a helyzet veled reális ;) ami nem rám nézve cink amúgy nekem meg a feleslegesen idegesítő verebektől van herótom mégsem írogatok neked vagy másnap szapulást
2013. márc. 12. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van csajod, akkor minek neked egy belevaló csaj? Amúgy azért nincs, mert épeszű lány biztos nem fogja a te - egy idegen - vágyaidat kielégíteni...
2013. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minek kell feltenni olyan kérdést, aminek nincs értelme? Ha van csajod minek keresgélsz belevaló csajokat? Miért nevezed a lányokat ribinek? Miért kell általánosító provokáló kérdéseket feltenni, ha nem rólad van szó. Tettszene, ha egy csomó együtt érző válasz érkezne?

Ha hülye kérdéseket teszel fel, miért nem tudod elfogadni a válaszokat? Miért nem lehet úgy feltenni a kérdést, hogy azt ne lehessen félreérteni? Mindenki rád gondol, amikor olvassa a kérdésedet. Akkor pedig tessék csak begyűjteni a lebunkózó válaszokat is.

2013. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

odaadó, akkor lesz ha igazán szeret, főleg, ha Téged jobban szeret

innen Te döntöd el, hogy a barátnőd milyen,

itt amiket olvasok kérdéseket én még igazán szerelmes egyéntől kérdést nem olvastam N

2013. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!