Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltaok az osztaly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltaok az osztaly tarsi szerelemrol, mukodhat a kapcsolat?

Figyelt kérdés
nan egy lany az osztalyomban aki tetszik, nagyon jol kijovok vele. mindig egyutt vagyunk a suliban es neha szoktunk talakozgatni is ( sulin kivul) szerintetek mukodhat a dolog? csak azert "felek" belevagni a kapcsolatba mert ha szakitanank akkor eleg kellemetlen lenne szerintem az h oszt tarsak vagyunk es....nah
2009. szept. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen ha szakítotok az kellemetlen lesz. Mindenki ezt mondja a munkahelyi, osztálytársi meg hasonló kapcsolatokról. Mégis mindenki csinálja. Vágj bele, ne a szakításra koncentrálj egy olyan kapcsolatnál ami még el sem kezdődött.

28/F

2009. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 boldog hónapot töltöttem együtt egy osztálytársammal. Bár a szakítás(nyáron) elég veszekedősre sikerült, így hogy másfél hónapon keresztül nem láttuk egymást lecsendesültek a dolgok és újra barátok vagyunk. Szerintem érdemes belevágni a dologba. És nagy előny, hogy folyton ott lehetsz vele.
2009. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én benne voltam/vagyok egy ilyen kapcsiban.(Még a suliban összejöttünk és a mai napig tart a dolog)Lány vagyok és 21 éves:D

Lehet nem fogok sokat segíteni ,de benne van a pakliban:D


Hátránya:


Ha volt a veszekedés az egész oszt.tudott róla.

Hisztis pasit fogtam ki és ha szünetekben kevés időt töltöttem vele hisztizett.Mert én akkor inkább a barátokkal szerettem volna lenni,de persze vele is voltam ugyan annyit.

Inkább csak a suliban mindenki előtt élitek az életeteket,nem mindig tudtok majd csak 2-be lenni.A délután meg a hétvége nem mindig megoldható.


Előnye:


Minden nap láthatod.

Dolgozat íráskor segítettünk egymásnak.

Ha ő hallott v.mi jó pletyit ,amit én nem akkor azt megbeszéltük.:D

2009. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársi kapcsolat... Soha! Egyszer jártam egy oszt.társammal, szakítottunk és azóta nem beszéltem vele. Pedig már 2 éve volt. Nem köszönünk egymásnak, próbál folyton keresztbe tenni nekem, és állandóan k*csögösködik. Szóval ne próbáld ki!
2009. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az osztálytársam felesége lettem.24/L
2009. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem osztálytárs, hanem szomszéd, és nem tudom feledni már pár éve mert mindennap találkozok vele
2009. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 17 éves voltam, amikor a párommal összejöttünk, ő egy évvel idősebb nálam, osztálytársak voltunk középiskolában, és nagyon jó barátok voltunk előtte. Most 24 vagyok, még mindig együtt vagyunk, a házasságot tervezzük. Tudom, hogy 10-ből egy ilyen kapcsolatnak happy end a vége, és mi is féltünk, hogy egy esetleg szakítás után tönkremegy a barátságunk, de megérte kockáztatni.


Szerintem hagyatkozz az érzelmeidre, ne az eszedre. Ha a józan eszemre hallgattam volna, akkor ő most nem lenne mellettem.

2009. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!