Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiú meddig bírja átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú meddig bírja átlagosan, ha már többször lefeküdt egy lánnyal?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy csomó mindentől függ. Átlagosan 2perc és egy óra között. :)
2008. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit meddig bír? Egyébként a többször lefekvésnek ehhez nemsok köze van. Inkább a kettő közötti időnek


ihv

2008. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 perc és egy óra között... kössz... konkrétabb?

az áltag általában egy szám, remélem tanultál matekot :D

10 perc, 5 perc, 15 perc, 20 perc? ÁTLAGOBAN KB... kinek mennyi?

2008. jún. 11. 12:37
 4/9 A kérdező kommentje:
h miért a fogamzásgátlásba tette azt nem tudom :D amúgy magára az aktusra vagyok kíváncsi, ha nem volt egyértelmű
2008. jún. 11. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Totál egyértelmű, de hiába átlagolsz, mert minen férfi más, és körülményfüggő is meg helyzet függő is. Nem lehet igy kiszámolni. Mondanám hogy átlag 5-10 perc. De hülyeség erre választ adni, mert a gyakorlat teljesen mást mutat, akkor meg felesleges átlagot számolgatni.
2008. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Tök igaza van az előttem írónak, és lefogadom, hogy ő is tanult matekot...
2008. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában akkor bírja egy pasi a legtovább, ha mielött elmegy megáll egy picit vagy akkor pózt cseréltek. Amúgy sztem a gyorsaságtól is függ. Ha gyorsan csinálja ott lehet az átlag 5-10 perc. Ha lassabban érzékien csinálja lehet fél óra is.
2008. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Paulo Coelho szerint ez 11 perc átlagban. Teljesen egyetértek vele.
2008. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél és minden alkalommal más, nem vagy egy programozható gép.

Én pl ha nagyon rá vagyok kattanva a barátnőmre elég hamar, a második menet viszont jó sokáig is eltart.

Amúgymeg a fene se nézi az órát közben. De ha este sex is van, akkor az kb egy órával későbbi alvást jelent.

:)

2008. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!