Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem akarok se anált, se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok se anált, se azonos nemüvel fajtalankodást, se gruppent, se segédeszközöket, se szadó-mazó játékokat. Csak hagyomásnyos férfi nő szeretkezést. Normális ez?

Figyelt kérdés
Menjek orvoshoz? Van olyan akivel összetudok jönni és hasonlóan gondolkodik? 21 éves fiú vagyok.
2008. jún. 11. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi ilyet nem csinálsz, akkor nem értem miért ez a kérdés, hogy perverz vagy-e. XD Egyébként persze, hogy vannak ilyenek, nem mindenki kedveli az ilyen dolgokat...
2008. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt veszem észre, hogy mindenhonnan a kérdésben szereplő lehetőségek áramlanak felém, de nekem meg nincs vágyam erre.

Nem tudom hogy akkor van-e valami baj velem, ha ezek egyáltalán nem érdekelnek, hiszen ma már ezek természetesek.

2008. jún. 11. 19:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán természetesek. Igen vannak akik ezeket szereteik és meglehetősen nőtt ezeknek az aránya. De ne aggódj fogsz találni magadnak megfelelő párt, csak jó helyen kell keresni vagy éppen jó időben jó helyen kell lenni. Ne aggódj ;-)
2008. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Meg tudlak érteni!!Én is ilyen vagyok,pontosan ilyen!!!

Undorító eggyes szokás...ahány ember annyi ízlés..nyugi te is normális vagy!

2008. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

:) cuki kérdés. persze hogy vannak olyanok, akik hasonlóan gondolkodnak :D talán csak rossz helyen keresed. amiket felsoroltál engem se igen hoznak lázba, habár én a tapasztalatlanságomra foghatom :)

egy 19 éves lány

2008. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Azért vagy perverz mert nem vagy perverz?:D

Nekem is csak a "hagyományos" dolgokon jár az eszem!Vannak még így páran...

Sztem ez a normális. Remélem sok ilyen lány is van!

(21 éves srác)

2008. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

A teljesen heteró férfiak így gondolkodnak szerintem. És igen, normális.

Az análnál (ki nem próbálnám soha) mi a jó abban, hogy a sz@rban turkálhat valaki? (Bocs az alpári kifejezésért) Amúgy is ott kijönnie kell a dolgoknak, nem pedig bemenni. Azonos neművel meg minek próbálkozzon az ember? (kivéve, ha nem homoszexuális) A szex két ember magánügye, nem három, négyé stb. Meg ez a modern felfogás, hogy a vibrátor is kell harmadiknak?! A szado-mazóról meg már ne is beszéljünk...

2008. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Én egyidős vagyok veled, csak éppen lány. Én már voltam azonos neművel (fajtalankodásnak éppen nem nevezném), oké, kipróbáltam, annyira nem nagy szám. Meg voltam már háromszereplős eksönben is, az is olyan, hogy oké, kipróbáltam, de nem hiányzik ez nekem. A többiről nem tudok nyilatkozni. Szerintem az oké, hogy nem vonzanak ezek a dolgok, de ha valaki valamit egyszer kipróbál, csak hogy tudja milyen, az még nem perverzió. Szóval hogy is mondjam, én se csinálnék ilyen dolgokat, nincs vele semmi baj, ha te sem.
2008. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyidős vagyok veled, én lány, de nem vonz a másik nő puncija, nem kezdeném el ütni a barátomat, vagy nem dugnék vibrátort a seggébe. De az én fenekembe sem engednék semmit... Orális szex hozzátartozik, de nekem is az "egyszerű" szexen jár az agyam..

normális.

2008. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

azért gáz ha eljutotunk oda hogy az a hülye aki normális nem?


ha arra gondoltál hogy nem vagy perverzz sajnos manapság az a kivétel XD

2008. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!