Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy a vörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a vörös haj a vad szexet jelképezi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha vmelyik lánynak festett vörös a haja akkor az azt jelképezi, hogy szereti a vad szexet meg úgy általánosan vagányabb és vadabb. Igaz?
2008. jún. 11. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek az ugrott be, hogy anyának vörös a haja..szőval ezt férretéve valóban dögös tud lenni egy vörös haj,de csak annak akinek jól áll, mert láttam én már igen elfuserált vörös hajat is..ez is egyénfüggő mert van akinek a barna haj szexi,szóval nem hinném, hogy a vörös haj "ilyen"súllyal bírna
2008. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Hallottál már a szőke nős viccekről, ugye??? A szőke nőkre is azt mondják hogy hülyék, és mi tagadás, igaz hogy vannak hülye nők akik éppenséggel véletlenül szőkék, de ez is hülyeség. Attól hogy egy prűd csaj befesti a haját vörösre, mondjuk azért mert az a szín tetszik neki, még nem lesz vad az ágyba és nem fogja szeretni jobban a szexet, vagy a vad szexet.
2008. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog úgy van eredetiben, hogy végeztek kutatásokat arról, hogy a férfiak mit gondolnak az egyes hajszínű nőkről. A vöröseket (és itt nem a festettekről beszélünk, azok általában amúgy is pirosak, bordók) a bujának, erotikusnak, illetve az ágyban vadnak, féktelennek tartják.

Ez egyébként függ a jellemtől is. A vörösek ránézésre általában ártatlanok, de ha szexről van szó szerintem nem sorolhatók a prűd kategóriába, persze ez függhet a neveltetéstől is. Meg a hangulattól. Nekem valamennyire vörös a hajam (gyárilag), és ha épp elhiszem magamról, hogy ma nagyon szexi és vadító vagyok, akkor az úgy is szokott lenni, pedig egyébként elég visszafogott vagyok.

A hajfestés szerintem semmit nem jelképez, esetleg a punkoknál a lázadást, a polgárpukkasztást. De hogy egy cicababa azért festetné vörösre (pirosra, bordóra) a haját, mert ő szereti a vad szexet, azt nem hiszem. Én ha pasi lennék, hozzá nem nyúlnék egy ilyen agyonvakolt nőhöz, még a végén meglátom, hogy hogy néz ki. :D

2008. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki a haját festi, az általában figyelemfelkeltő színre festi. És azért festi, mert ki akar tűnni. Nem véletlenül.


Aki viszont nem festi, abból nem a vörös a legvadabb, hanem a fekete. Tesztoszteron...

2008. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az utolso hozzá szolonak!Nem feltétlenül azért festeti vörösre a haját mert ki akar tünni!Ez baromság!Inkább azért mert ez a hajszin jön be neki!!!!
2008. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is vörösre van festve a hajam már évek óta és csak azért mert imádom a színét. ízlésfüggő
2008. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom..rám igaz.
2008. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!