Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom mostanában úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában úgy szeret szeretkezni, ha rajtám egy álarc van. Miért szereti a barátom álarcban a szexet?

Figyelt kérdés

Szerinte ez így izgató, mert így titokzatos vagyok. Vett is több álarcot, volt vicces is, malackás, meg bohoz, meg szigorú nő.

Egyszer meghallottam, hogy ezt mondta rólam egy haverjának: "Hát a teste az elég jó". Ez azt jeetheti, hogy az arcom nem tetszik neki.


2008. jún. 12. 16:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Igen, jól gondolod!De még ezek mellett, nem is szeret!!!!

Te még ezek után együtt vagy vele?

Szerintem hanyagolni kellene ezt a kapcsolatot!

Petranova

2008. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

hagyd ott a gecibe!

ez a kapcsolat nem a te részedről égő hanem az övéről...

2008. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak megbántani,de sztem is igaza van az előző hozzászólonak:(!sajnálom:((!mi lenne ha eseteleg megbeszélnétek ezt a dolgot?egy próbát megér.mond el neki h.hallottad és h.szted ez ezt jelentni amit ide leírtál most.sok szerencsét:))
2008. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De olyan rendes, amikor jön mindig hoz valamilyen ajándékot, egy dezodort vagy egy sampont. Aszt hiszem szeretem . Igaz társaságba nem visz el, azt mondta arra még nem érett meg a kapcsolatunk.
2008. jún. 12. 16:31
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Dezodor meg sampon???Huh én tutira célzásnak venném...nemtom én virágot katam ajándékba,nyakláncot,gyűrűt....de dezodort...
2008. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
ez nagyon durva!!!remélem nem csak ugratsz minket!szerintem hagyd ezt a kapcsolatot a fenébe!!tiszta krimi!ráadásul megalázó!annyi srác van még a világon,szerintem lépj!
2008. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Társaságba nem visz? Ezek szerint nem vállal fel, szégyell. Meg szerintem sem ilyen ajándékokat kellene vennie a barátnőjének. Keress más fiút, aki teljes egészében elfog olyannak, amilyen vagy!
2008. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Hát, szerintem hagyd ott a srácot. Ha egy pasi "csak ugy" dezodort vesz. akkor sztem utalni akar. Ha ijen, akkor ne is sirj utánna. hagyd ott. Majd jön olyan fiú, aki felvállal téged:D. Amugy ha nem érett a találkozókra a kapcsitok, akkor h-h a sex-re az? Ugyan már. Hülye pasiszöveg. A sex kell neki, ennyi. Gusztustalan amit csinál. Felejcsd el őt. ugy jobblessz:( pff hogy mikre nem képesek az pasik.
2008. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
mindjárt lefordulok a székemről a nevetésben! basszus dezodort meg sampont visz neked? úristen... ez olyan mintha te adnál neki csak úgy borotvahabot:):):)
2008. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Zacskót nem kért még, hogy a fejedre rakjál?
2008. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!