Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a barátommal lefekszünk akkor amikor tövig bennem van vagy ha eröseket lök ugymond akor fáj? Szúr a hasam alatt. Mért lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 05:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ezt én is szoktam érezni, és elég kellemetlen. Szerintem talán a méhet vagy valami ijesmit nyomhatja. Legyen óvatosabb és egy picivel kevesebbnyire nyomja be.
2008. jún. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájat éri el. Érdekes ez, mert pl engem még jobban fel tud húzni vele, de volt olyan pasim, akivel meg kimondottan fájt ez.
2008. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha minden pozban fáj akkor gáz. Ha nem akkor meg hanyagoljátok a kellemetlen pozitúrákat!
2008. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nem apró szerszámú baráttal vagy megáldva :)
2008. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely átlagos hossza 10-12 cm, az átlagos péniszméret ennél valamivel nagyobb, így előfordul, hogy a makk hozzáér a méhszájhoz, ami fájó, kellemetlen érzés. Gyors, vad, vagy csak intenzív mozdulatoknál szokszor megesik, ha ez neked kellemetlen, kérd meg a barátodat, hogy óvatasobban bánjon veled.
2008. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én serm vagyok egy kicsi méret, b.nömnek én is tudok fájdalmat okozni...szval vigyázni kell a vad és az ovatos között :S

udv:A

2008. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nagy a baratodnak..a volt baratomnak is az volt...es engem is szurt es fajt...ez mar ilyen..o kell kicsit figyelmesebb legyen. Mondjuk nem igazan tudom, mert az azelotti baratomnak meg nagyobb volt, de mintha alkalmazkodott voln a a penisze az egesz testemhez, s soha nem fajt...szoval nem igazan tudom..lehet tul merev...ilyensmik
2008. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk élvezzem, nekem vhogy bejön, beindulok tőle mégjobban!:P

De vannak kivételek!

2008. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
erről jut eszembe: kisfiam! ahogy tanítottalak... csak az epéig, csak az epéig!
2009. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!