Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyszer volt az a felállás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer volt az a felállás a pasim egy másik fiu és én addig hűséges voltam nem akarom megtenni de miért jár az a fejembe jo lenne másal is ha?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet én vagyok a hülye de többszöri elolvasásra sem értem a kérdést...
2008. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hülye... én sem vágom. Hová tartunk, ha már nemcsak rövidítgetünk mindent, hanem a szavakat is össze- vissza felcserélve írjuk...????? durva. Sztem ne szexeljetek hármasban, ha ez volt a kérdés, hanem olvasgasd egy kicsit a nyelvtan könyved. Vagy bármilyen könyvet... pff :S
2008. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem az lehet itt a kérdés, hogy a leányzó egyszerre két vasat tartott a tűzbe, valamikor a múltban, de most már hűséges. De mégis gondolatban mással is szeretné. Vagy nem?
2008. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem egyszer hármasban nyomták, ő, a pasija meg egy harmadik srác és a csaj azóta sokat gondol erre, de hűséges amúgy. :S De a kérdés mi?
2008. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekes nyelvhasználat. Én úgy értelmezem a kérdést, hogy egyszer volt a pasijával meg egy másik fiúval hármasban, és azóta ez jár a fejében. Azt mondja, hűséges volt eddig. Azt válaszolnám, ha szereted, hűséges is maradsz. Ha meg nem tetszik a 3-as felállás, ne csináld.
2008. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valaki gyorsabban gépel nálam... Szóval én is így értelmeztem, de azért jó lenne ha megjelenne itt a kérdésfeltevő és egy kicsit átgondolná és leírná még egyszer.
2008. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát nekem sem világos, hogy mit akar. Viszont, lehet, hogy én vagyok "prűd", de én nem szeretném soha ugy csinálni, hogy a csajom, én meg még valaki. Sztem ha igazán szereted a csajt, akkor nem szeretnéd látni, hogy más is hozzányúljon! Bár, ez lehet, hogy csak az én véleményem, de így gondolom és kész.

Viszont a két nő+én felállást szívesen kipróbálnám. CSak abba meg az én csajom nem akart belemenni, végülis érthető okokból :)

2008. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Húdeösszetettmondat!XD Magyar nyelvtan RulZ... Na, mindegy.

Szerintem el kéne gondolkoznod azon, hogy tényleg jó e neked a pasiddal, tényleg jól megvagytok e még együtt, mert ha mással akarod csinálni, akkor ott valami probléma van.

2008. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy én vagyok egyszerű mint a 100as szeg, de ez nekem magas. Egyáltalán mi a kérdés? Az állitmány része világos, a többi nem.
2008. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D ez se semmi errol jut eszembe h

"A kiralynot megolni nem kell! Felnetek jo lesz! Ha mindjajan beleegyeztek, en nem, ellenzem!" VAGY

"A kiralnot megolni! nem kell felnetek! jo lesz ha mindjajan beleegyeztek, en nem ellenzem !"

Hat ennyi lenyege van kedves barataim annak h hasznaljuk e az irasjeleket vagy nem...

2008. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!