Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyakori eset hogy egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori eset hogy egy fiú miután elélvezett nem kell várni rögtön jöhet a következő menet szünet nélkül?

Figyelt kérdés
Az első 5-20 perc kb. a második akár egy óránál is tovább tarthat.
2008. jún. 13. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez attól függ, mennyire van kiéhezve a szexre a fiú és hogy mennyire van felizgulva a párjára.
2008. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez rendszeresen így van akár maszturbálás közben is.
2008. jún. 13. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem gyakori, de szerintem ez hasznos tuladjonság. :)
2008. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen természetes dolog, hogy olyankor pár percig még "használhatatlan" a szerszám. :) A test természetes reakciója, hogy elvonja az erőforrásokat onnan, ahol már befejezted a munkát. :)

Ha nagyon sokat kell várni a két alkalom között, és ez a párodat zavarja, akkor tudsz rajta változtatni. Nem az aktusok közti időt kell csökkenteni, hanem azt az időt növelni, ami alatt jutsz a "csúcsra". Ha sokáig bírod, több "menetet" is végigcsinálhatsz anélkül, hogy elélveznél, a párod viszont akár többször is. Mindkettőtök jól jár, hiszen a párod nem kényszerül arra, hogy szünetet tartson, és te is nagyobbat "durransz" a végén :) Csak gyakorlás kérdése (részletek: google).


De a legegyszerűbb, ha két aktus között pettingel, orális szexel, egymás testének felfedezésével töltitek az időt... ha szeretitek egymást, akkor nem "pazarlás" az idő, bárhogy is fordítjátok egymásra. :) Emiatt ne aggódj.

2008. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod,örüljél hogy ilyen pasid van:D

Normális ez,csak tök ritka! de Te megfogtad az isten lábát!;)

2008. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Mármint állva is marad neki? Így már mi is jártunk. Van is erről egy előző kérdésem. Keresd meg szerintem.
2008. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem totál természetes hogy állva marad. Legalábbis amíg a pasi a szexre gondol vagy egy meztelen nőt néz, pláne ha még izgatják is.. Persze ezt a fiatalokra értem tizenévesek és huszonévesekre. Elvileg dúlnak a hormonok.. De persze nem tudom másoknál hogy van..


(F/23)

2009. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:47-es vagyok. (előző)

Amúgy ez a nőkön múlna szerintem. Egy huszonéves pasinál szerintem nincs olyan hogy nem áll fel. A kedve elmehet, de a farok külön életet él..:P Ha valakinél nem ez a helyzet, akkor a nőnek kicsit határozottabbnak kéne lennie, és újból felállítani..


(23/F)

KG

2009. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!