Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem vagyok hajlandó belefeküdni a pasim ágyába, mert előtte az excsajával volt benne?

Figyelt kérdés
Sajna láttam (iwiw-en)a csajt és rosszul vagyok tőle. Nem volt vmi. szép és sztem. egy hülye ribanc. Nálam szoktunk lenni, mert ő még nem lakik egyedül, ezért most jobb így,de ez nem marad így örökre.
2008. jún. 13. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem nagyon... Ha ki volt mosva az ágynemü azóta, akkor mivel van bajod?
2008. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

huh hát de végülis aleedőt más kimosta meg ilyenek...

de ha ennyire zavar maga a tudat a legjobb meglodás ha a matracot megforditod igy kicsit megnyugszol majd hgy a csajjal a másik oldalán a matracnak voltak együtt eza fele még tiszta. leeht ez kicsit segt jobb megoldás még nem jutott eszembe. vagy ha veszel neki egy uj ágyat. vagy vedd r hogy ne az ágyon csináljátok. jobb ötletem tényleg nincsen. de valamilyen szinten amuyg megértem a dolgot a volt csajomnál azon gondolkodtam hányan lehettek már ebben az ágyban, de ilyen szinten nem zavart meg semmi mint téged csak felmerült bennem eza kérdés de szeritnem nem csak bennem.

2008. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem téged nem az zavar,hogy mondjuk odaizzadt vagy ilyesmi,hanem inkább lelkileg idegesít! inkább ne gondolj arra a csajra,és előbb-utóbb elfelejted,hogy feküdt abban az ágyban!
2008. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Valahogy én is így vagyok.A pasim már engem is megkért hogy aludjak nála.Ráadásul már gondolom 10 milliószor voltak eggyüt/aludtak eggyütt a volt csajával :(

Gondolom ez valami féltékenység.Vagy valami.Mert hát abban az ágyban aludni a pasival amiben a pas az előző barátnőjével élvezkedett!?

2008. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, lelkileg zavar. Tudom, megpróbálok nem gondolni ilyesmire. Mondjuk még féltékeny sem lehetek, mert a pasim azt mondta hogy nem tetszett neki a csaj és nem volt bele szerelmes,csak jó volt neki egy nehéz időszaka után, hogy van mellette vki.
2008. jún. 13. 16:22
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Én lány vagyok, és régebben volt h befeküdtem bátyám ágyába, amíg ő játszott gépen, én meg néztem, és amióta a barátnőja néha it alszik, meg tudom, hogy együtt vannak, azóta nem feküdtem az ágyára, max leültem a szélére.


Nem tudom miért... lehet, hogy undor (pedig aranyos a barátnője, meg én is csípem), vagy féltékenység, nem tudom.. :S

2008. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

én vagyok aki a másodikat irta és aki elöttem irt annak azt üzenem hogy az más eset hogy a báttyád ágyára nem akarsz lefeküdni mert érted mégis csak odaélvezett emg odaizzadtak ki akarna odafeküdni...

viszont itt a kérdezőnek ez lelki dolog, mivel a lepedő meg ágyneműk rég kilettek azota mosva valoszinüleg amiben rég még az elözö barátnőjével voltak együt.

2008. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Az undor és a féltékenység tulajdonképpen rokon érzések,mert akire féltékeny vagy,pl egy ilyen helyzetben,hogy a pasidnak az exe vagy ilyesmi,akkor normális hogy kicsit "rosszul vagy" tőle. Ez csak ilyen lelki dolog,ha már több ideje benne leszel a kapcsolatban,akkor magától elmúlik,ha viszont nem,akkor fel kell dolgozni valahogy!
2008. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Elképzelhető hogy picit feszélyez vigyázz hogy a barátos ne vegye észre rajtad.


+oldás:


vigyél hálózsákot.

vagy próbáljátok meg máshol is a szexet például a zuhany altt stb... de ott már eltudsz vonatkoztatni h. esetlegesen együtt fürödhettek, v. a csaj is fürödhetett ott.


v. akkor szorgalmazd h. nálad legyetek "együtt" mert ez így neked sokkal harmonikusabb stb... vágd ki magad v. hogy a szituból.

2008. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Próbáljátok megváltoztatni a környezetet, ha nagyon zavar. Új ágynemű, új tárgyak az ágy köré... elég csak egy kicsit átrendezni. Ha az ember összejön vkivel, senki nem gondolkozik azon, hogy hány barátnője volt az illetőnek.. és hogy mindegyik nála aludt minimum 20-szor... Ugyan már! Gondolj erre.

Amúgy meg az már a te helyed, az előző barátnő ott aludt, anno, de ennyi, felejtsd el, utánad is lesz még sok barátnője, az ágynak nem az a szerepe, hogy örökre kisajátítsuk, és birtokba vegye két ember... Ugye érted?

Csak használjuk. A kapcsolatok is jönnek-mennek.

2008. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!