Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom "gyorstüzelő". Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "gyorstüzelő". Mit csináljak hogy ne váljak frigiddé mellette?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sosem vagyok kielégítve és attól tartok mint valami pavlovi reflex, rögzülni fog hogy nem mehetek el hiába szexelek. A barátomnak már sokféleképpen jeleztem, hogy nem túl jó ez így, még a kezét is odavezettem utána, hogy akkor na én is, de elhúzza a kezét. Gondolom akkor már nincs kedve. Az sem megy, hogy fél óra múlva új menet, ha már kielégült akkor kész, aznapra annyi. Most már sokszor van, hogy nincs kedvem, ezért félek hogy frigid leszek. Szerintem neki sincs ötlete, vagy nem érdekli nem tudom. Ha szóbahozom, annyi van hogy elmondom hogy ez így nem jó és nem szól rá semmit vagy azt mondja hogy nem tehet róla, túl szép vagyok és hamar elmegy. Nem akarom otthagyni, mert nagyon szeretem de most már teljesen tanácstalan vagyok. Mondjatok valamit!
2008. jún. 13. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a kedvesed önző. Mert nem is akar ez ellen tenni. Az meg, hogy az együttlét után, már nem foglalkozik veled nem valami szép dolog.

Pedig szerintem tényleg az segítene, ha fél óra múlva ismét megpróbálnátok, mert akkor már tovább bírja. Ez mégegyszer beszéljétek át.

2008. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez személyiségfüggő, hogy melyik fiú hogyan áll hozzá ehhez a kérdéshez.

Nekem például mindennél fontosabb, hogy a barátnőmet boldoggá tegyem, hiszen akkor teljes az örömöm, ha mindketten egyaránt osztozunk benne.


Ha hosszútávon sem változik nálatok semmi, akkor el kéne gondolkozni a cserén, mert azért a fiúk többsége nem ennyire önző, mint a barátod.

Ha kilátásba helyezed, hogy elhagyod, ha nem ügyel rád jobban, akkor talán elgondolkozik, hogy mennyire is vagy neki fontos.

2008. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
legközelebb kérd meg h előbb elégíccsen ki orálisan...én fiú vok és a bnőm nem élvezi annyira a szexet mint én.ezért én mindig előbb kielégítem és utána jön csak az eksön...sok sikert
2008. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

szia! hát túl sok jót nem mondhatok! furcsa,hogy ilyen a barátod,mert a legtöbb férfiben ott van a "férfiúi büszkeség" amibe az is beletartozik,hogy kielégíti a partnerét,mert általában ez fontos a pasiknak!

Ha "azon" kívül máshoyg sem elégít ki,az tényleg durva lehet,akkor tényleg önző! Valamit ki lehet azért találni,mondjuk kezdd el előtte simogatni magad,hátha meghozza a várt eredményt:D

2008. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Szia. Fordított helyzetben is orvosolhatod a problémát, elégítsd ki te először őt orálisan, aztán próbálkozzatok a konkrét értelembe vett szexel.

Ha nem megy akkor próbálj pici kompromisszumra lépni vele, próbáld ellazítani a barátod először, hogy ne csak magára az aktusra koncentráljon azért megy el hamar.

2008. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszd meg, hogy elmentél mikor még nem végzett és lökd el. Talán elgondolkodna, hogy ő, hogy bírná hosszú távon.
2008. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

izgasd el , de valami elementáris módon, majd mond azt, hogy most ennyi, neked elég volt mára.HA kiakad akkor szembesítsd vele, hogy te is ember vagy, neked is szükséges van gyengédségre, kielégülésre.

HA sokáig maradsz vele akkor bizony gondok lehetnek veled még a következő partnernél is.

2008. jún. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kerdezd meg ha nem-e unja a szexet veled, smar csak az o kielegitese szamit? az en volt baratom is nagyon onzo volt egy ido utan...s utana csak romlott a szexualis eletunk, addig h avegen csak ot kellett kielegiteni, aztan (jo, h nem szex miatt)de szakitottunk.s reszben mindig utaltam azt az onzoseget amit a vege fele adott..ne ijedj meg lehet nalad nem ilyen durva a helyzet, de ha nem ultok le komolyan megbeszelni, semmi jo nem lesz ebbol
2008. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, jókat írtatok!
2008. jún. 18. 09:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!