Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom már több mint 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már több mint 1 hónapja nem vett óvszert és nem szeretkeztünk. Normális ez?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1x 1 dobozzal vett én meg már 3 dobozzal,én utoljára azóta ö nem vett...sex nincs de emigy kielégitjük egymást,az elsö óvszert is a barátjaával ment venni és a barátja vette meg...rákérdeztem h fél venni azt mondta nem...mondta majd legközelebb...de akkor se vett...Mi lehet a baj? VElem van valami? vagy ez normális?
2008. jún. 13. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak csirke bevallani hogy nem mer óvszert venni. az hogy miért nincs szex? hááááát ez 1 tipikusan olyan kérdés amit csak tőle tudhatsz meg:)
2008. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Dehogy normális! Szerintem legközelebb ne menj bele, hogy egymást kielégítsétek, hogy vegye már a lapot.. Ha jó a szex, akkor mégiscsak.. amúgy, szerintem ez a pasik dolga 8-) Persze néha vehetsz te is, és akkor így nálatok is lesz, ha épp ő alszik nálad. De amúúúgy, sztem ez az ő dolguk. Olyat pl. nem hallottam még, h a pasi fizeti a több ezer Ft-os fogamzásgátlót.. ugye?
2008. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
az van hogy a lovagod egy olcsójános!
2008. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is lehet csinálni, hogy 1x te veszed meg a gumit 1x ő. viszont a fog.gátlót szigorúan közösbe vegyétek meg mivel az nem 400 FT mint egy gumi. Amúgy lehet, hogy csak nem mer odaállni a pult elé ey doboz gumival. (A legtöbször én sem pedig lány vok) :D Amúgymeg az a legjobb megoldás, h elrángatod egy boltba és EGYÜTT veszitek meg. Ő fizeti ki, de te ottvagy mellette. Ha akkor is ellenkezik akkor gyáva :P
2008. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
am még hozzátenném, h a gumi vétele az a pasik dolga. (Az más kérdés, h ki fizeti ki)
2008. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
legyen már 1 férfi annyira tökös hogy oda mer állni 1 doboz gumival a kasszához. megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2008. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

[quote]am még hozzátenném, h a gumi vétele az a pasik dolga. (Az más kérdés, h ki fizeti ki)[/quote]


akkor viszont hozzátenném hogy a nőé pedig a mosogatás és a takarítás.

2008. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én 16 ö 17 de 1 hónap múlva 18!
2008. jún. 13. 22:18
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
akkor viszont hozzátenném hogy a nőé pedig a mosogatás és a takarítás. <--- Én meg azt tenném hozzá, hogy nekem semmi gondom a takarítással és a mosogatással, de úgy ondolom legyen már egy csávóban annyi gerinc, h megveszi azt a szart.
2008. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
különösebben nekem sincs a gumivásárlással, viszont azt nem értem hogy miért kifejezetten a férfiak dolga megvenni?
2008. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!