Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most mit tegyek ha megtudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ha megtudja apám h. kavartam a munkatársával?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén lementünk bnőimmel a helyi discoba, és a kelleténél kicsit többet ittam, de emlékszek a dolgokra, csak hát elengedtem magam..:S Már 1000x megbántam főleg most h. tudom,h nem kellett volna. Mert ott volt apám egyik új kolegája, akit én nemismertem,tehát fogalmam se volt róla h. ismeri aput, és annyira jó volt a hangulat h. elkezdtünk táncolni,smároltunk, aztán ki mentünk a kocsijához, ott se történt több csak 1kis simi és csók..De végül felhívtam szüleimet h. bnőméknél alszok, holott nála aludtam, én még szűz vagyok/voltam, nemtom h. az vok e még mert fájt és abba hagytuk, ám másnap bementem apám munkahelyére és mondta h. bemutat az újaknak..ekkor még mit sem sejtve beléptem az irodába, és megrökönyödve láttam azt a pasit akinél azt a kellemtelen éjszakát töltöttem. Most azt se tudom h. apa megtudja e ezt az egészet, mert ha igen akkor én nagybajba vagyok.. Most mit tegyek?


egy kétségbeesett 16éves lány


2008. jún. 13. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy megfogja tudni. Neki nagyobb "gáz" ha apukád megtudná, mint neked. Szerintem nem kell aggódnod:)
2008. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Kamugyanús a kérdés. Nem nézel te túl sok sorozatot?
2008. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Mit tegyél? Dicsekedj el vele a neten :)

Ha nem csa kamu...

2008. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Csináljátok az irodában. Csak vigyázzatok nehogy benyisson apukád!
2008. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is szappanoperás kissé a történet. De ha igaz akkor se aggódj, szerintem nem fogja elmondani apudnak, mert miért tenné? Neki lenne nagyobb gáz.
2008. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Apád miért mutogatja be a 16 éves lányát az új kollégáinak?
2008. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Apuci el akart büszkélkedni a csinos érintetlen lányával. Nem tudhatta, hogy az újfiú már szakadásig kefélte(szó szerint). Nem vesztegette az időt az biztos. De vele szembe van egy aduászod. Biztos sokmindent megtenne, hogy nem mutass rá az irodában, hogy apu, az a fiú vette el a szüzességem.
2008. jún. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válazokat, akkor nem aggódom h. kiderül..ám kérdezte az egyik kommentező h.mért mutat be apu a kollégáknak..de ez nálunk mindig így van,ha épp arrajárok és bemegyek a céghez akkor bemutat az újaknak:)

Ám ez a pasi akivel voltam nem öreg, 28éves..Csak attól féltem h. még akar tőlem vmit és azértderül ki..De ezzel megnyugtattatok h. neki télleg rosszabb lenne ha kiderülne, ez igaz.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat.

2008. jún. 14. 08:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az sem lenne jó, ha eldicsekedne a kollegáknak, hogy "már megvolt a főnök lánya..."
2008. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
68%
hát,első szexuális élmény részegen egy 28 éves pasival.. elszomorító
2008. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!