Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miután lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután lefeküdtem a barátommal, és ő kivette belőlem a péniszét kifolyt belőlem vmi. Nagyon megijdtem, hogy az óvszer lyukadt ki. De megnéztük és nem. Esetleg felülről folyt volna ki? Ott folyhat? Normális a kifolyás belőlem? (csak gumit haszunátnk)

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Minden nő nedves, ha kellőképpen felvan izgulva.
2008. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális ha elég nedves vagy :)
2008. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gumi használata közben erre figyeljetek:

- aktus után a pasi ne maradjon benned, mert egy idő után a pasi pénisze nyugalmi állopotba kerül és ilyenkor "kiszivárog" a sperma, tehát a nő lehet terhes.

- ha az óvszer kilyukad és nem veszitek időben észre, akkor irány eseményutáni tabiért.

- aktus közben ellenőrizheted nem-e lecsúszott az óvszer

- "olyan" kézzel soha ne fogd meg az óvszert, ha után hazsnálni akarod


Hány évesek vagytok?

2008. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra kell figyelni, hogy a péniszt még teljesen merev állapotban vegye ki, és fogja közben a gumi alját, így nem folyhat ki belőle semmi. Felül biztos, hogy nem folyik, ha nem lukas.

Amúgy ha elég nedves vgy, lehet a te nedved az, ami kifolyt, nem kell aggódni.

2008. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!