Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem szeret orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret orálisan kielégiteni. Megteszi mert igy tudok legjobban felizgulni. Miért nem csinálja? A pasik tényleg nem szeretik ezt csinálni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Attol,hogy a te pasid nem szereti, még nem kell általánositani. Kérdezd meg tőle, miért nem szereti, lehet, hogy nem tetszik neki az ize, vagy esetleg fürdés után próbálja.
2008. jún. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem szeretik, csak azt, ha beveszed a szádba. És a homokosok is mind csak seggbe szeretik. A négereknek meg >30 cm.
2008. jún. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
én speciell szeretem csinálni.
2008. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%

Szerintem is érdemes megkérdezni hogy mi a problémája vele, lehet h kicsi gond(borotváció,szag,stb.),de lehet h egyszerüen nem szereti csinálni.És nem minden férfi van így vele, pl. nekem a legfontosabb hogy a lány jól érezze magát közben, nekem nem aza fontos hogy csak nekem legyen jó, így megpróbálok mindent megtenni.

1 tipp:miközben odalent van bíztasd vagy ha kell kicsit irányitsd,a fiukat ha biztatod biztos rákapnak.Mond neki hogy jó:)

2008. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
45%
Ha a párom igytúd felizgulni akkor én nemtartanám cikinek . mert akkor én is kielégiteném a nemiszervén keresztül.
2008. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyéim szerették hál istennek.Miből gondolod,hogy nem szereti?Mondta,nem akarja csinálni,érezteti...??

Fontos dolgok,hogy mióta vagytok együtt,szeret-e,tapasztalt-e,van-e fanszőrzeted és az illatok is számítanak.Sok nő nem is gondolná,hogy megmossa odalent és amikor végighúzza a szeméremajak belsején az ujját milyen taszító szagok ragadnak meg ott.Szex előtt nagyon alaposan kell megmosni,ha biztosra akarsz menni utánna popsitörlő kendővel v.intim kitörölni az ajkak alatt és persze a végbél körül is(egy pici parfüm nem árt a szeméremcsontra).Ha borotvált vagy tiszta és illatos akkor utánna tényleg kérdezd meg,hogy mi baja vele!Amúgy azt szereti ha te csinálod neki?

2008. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

teljesen borotválom magam szaggal se lehet gond.

én vok az elsö csaj akit eddig orálisan kényeztetett.4honapja járunk .

én is szoktam öt

2008. jún. 15. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor csináljátok 69-be amég te el nem mégy...

Egy-két bíztatás,ha mondod,hogy ne hagyd abba,nagyon jó,csináld,mindjárt elélvezek stb...

Kezdő még,lehet nincs oda érte annyit adj amennyit kapsz.:-)

2008. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az en parom minden egyes alkalommal csinalja, anelkul hogy kerjem. Talan be kellenne vezetnetek olyan pozokat, amikben mind a ketten csinalhatjatok, pl 69. Szerintem nagyon fontos hogy mind a ketten elvezzetek :P
2009. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!