Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire hamar tudok visszaszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hamar tudok visszaszokni a normalis szexre?

Figyelt kérdés
Volt egy par eves kapcsolatom, amiben a baratom ugy szerette h szeretkeztunk ovszerrel,s utana oralisan tudott csak elmenni, mert felt rettentoen.En ebbe beleegyeztem s megszoktam azt a stilust. Most szakitott velem, megismertem egy masik sracot,szeretne komoly kapcsolatot, de az gondolom normalisan csinalna mindent..viszont szegyelem, h nem annyira normalis szexben volt eddig reszem s maskepp nem igazan tudom hogy kell. 20 vagyok, s o 26, tehat van tapasztalata, de szerintetek hamar belezokkenek a normalis szexbe? Es felnek ha akarja ovszer nelkul..soha nem csinaltam ugy...mit tegyek?
2008. jún. 14. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld ki! ;)
2008. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez számodra csak kedvező változás:-)A volt pasidnak sokkal nehezebb lesz valaha is normálisan szexelni.

Csinálhatod óvszernélkül, ha már legalább 1 hónapja szeded a fogamzásgátlót, mert godnolom nem akarsz még babát. Sokkal kellemesebb, közvetlenebb érzés gumi nélkül, tetszeni fog:-)

És az , hogy benned élvez el, a legjobb része a szexnek, tuti az is tetszeni fog:-) És szerinte nem fog hiányzozni , hogy utána még orálisan kéne ingerelni-ha jól értette amit írtál..

Szóval szedj tabit, hajrá gumi nélkül és ne félj, ezt könnyű lesz megszokni:-)

2008. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na itt a baj...hogy NEM akarok szedni fogamzasgatlokat..gyogyszereszeten vagyok, es tudom tokeletesen h milyen problemakkal jar...ugyh azt semmikeppen
2008. jún. 14. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tudod hogy gumi nélkül lehet baba és a megszakításos szex sem megoldás, vannak még kúpok és hüvelygyűrűrk te tudod, de ha gumival akarod akkor ezt meg kell értenie a párodnak. Egyébként meg szerintem ugyanolyan lesz a szex már a technikai részét nézve, azzal a különbséggel hogy feltehetően a mostani partnered elmegy és utánna nem kell oráloznod, szerintem ebbe nem kell belejönni, max abba hogy neki más jön be petting és szex terén, más dolgokat szeret de ezt nem tudhatod előre, szóval csak nyugi, nyilván össze kell szoknotok.
2008. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!