Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet a deep throat technikátó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a deep throat technikától torokgyulladást kapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal néhány napja kipróbáltuk a "deep throat" technikát, és nagyon élveztük mindketten, még így is, hogy először csináltuk. A gondom, hogy utána délután elkezdett kaparni a torkom, másnapra pedig teljesen megbetegedtem. Lehet, hogy a "deep throat-tól" lett torokgyulladásom? Mondjuk megsérült a torkom hámja és találkozott valami addig ismeretlen bacival. Volt már valakinek ilyen tapasztalata?
2008. jún. 14. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
mit csináltatok?bocsi de azt hogy kell?
2008. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A "deep throat" vagy magyarul mélytorok, az orális szex olyan formája, amikor a lány megpróbálja teljes hosszúságában a szájába venni a fiú péniszét akár azáltal, hogy leengedi a torkán. Persze a lány irányít, nehogy fájdalom avgy öklendezés legyen a vége.

Azt hittem, nekem van kérdésem. :)

2008. jún. 14. 15:19
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
igwen lehet torokgyuladást kapni.még száj rákot is talán
2008. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
lehet
2008. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
szerintem minél előbb menj orvoshozz
2008. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Előttem lévő valamit nagyon félreértett :D
2008. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en probaltam, csak nem tudtam h neve is van:)) es tudd meg h megserul a nyalkahartyad..ugy nem ajanlom erosen...
2008. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha a partnered előtted ,egy másik hölgy torkába helyezte a nemzőszervét és a lánynak volt torokgyulladása akkor nagy valószínűséggel elkaphattad
2008. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem okozott ilyen problémát. Lehet, hogy teljesen mástól vagy beteg, sztem ha meggyógyultál próbáld ki újra aztán ha azután is ugyanígy jársz, akkor ettől van. De sztem nem.
2008. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Talán meg kellene mosni neki szex előtt... ha túrós, retkes, akkor ne csodálkozz. Nem attól van, hogy előtte más torokgyulladásos nő szájában járt, hanem a higiénia hiányától betegedtél meg.
2008. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!