Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szopás/nyalás után nem "undorí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás/nyalás után nem "undorító" a csók?

Figyelt kérdés
Lassan elérek ahhozaz időhöz amikor én és a barátom pettingelni fogunk vagy tovább.és sose tudtam h van ez..Az nem undoríto kicsit?h utana vele smárolsz? vagy ezt h szokás? tippek?
2008. jún. 15. 10:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%
Hát én találkoztam már oan pasival aki szopás után elképzelhetetlennek tarja h megcsokolja a lány.. Viszont vannak ooanok is akik tök simmán belemennek:) Én speciel simmán csokolozok orális sex után de ki hogy van vele:) beszéld meg elötte a barátoddal:)
2008. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem. Én pl simán, undor nélkül megcsókolom a barátomat, miután ott, lent intézkedett, és ő is simán megcsókol, miután én intézkedtem. Viszont vigyázz, sok pasi, sok csak undorítónak találja. Szerintem ne eröltesd a csókot ilyenek után, majd ha ő úgy gondolja, megteszi, ha nem, akkor várd ki a sorodat. ;)
2008. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Miután kielégítem ,a pasimmal mindig csókolózunk.
2008. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Soha nem értettem, hogy ez mitől lehetne undorító.
2008. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem undorító.


Ha előtte fejedbe vesz hogy ez júúúj, undorító akkor számodra az is lesz.

És egyébként is gondolj bele, hisz ugyanaz a személy akit te szeretsz, akkor miért lenne undorító megcsókolni...


Mi szerencsére elég szenvedélyesek vagyunk előtte, közben és utána ahhoz hogy ne legyen időnk ezen gondolkodni.

2008. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

én nem találom annak csak épp kiváncsi voltam mit gondolnak róla azok akik már csinálják csak mert vki azt irta h nem érti h ez miért lenne undorító.Épp azért kérdezem mert én ebben nem vagyok jártas.

2008. jún. 15. 11:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk sem undorító utánna a csók :)
2008. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
egyáltalán nem undorito, de az a csávo aki ettől undorkodik az valami hatalmas nagy látens homo lehet. különben meg kimutatások szerint 80%a férfiaknak megkostolja a sajátját. én megtettem :) de borzalmas íze van punci sokkal finomabb :)
2008. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem undorító. Hogyha az ő szájába kerülhet a te tesnedved, akor a tiédbe is, és fordítva. Semmi undorító nincs benne. esetleg majd gyorsan a kereddel a szád széléről letörlöd, amugy meg nem undi.
2008. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
vannak akik ezt "undorítónak" tartják. Én is néha óckodok tőle miután a barátom kielégít orálisan és utánna kell vele hosszú percekig smárolnom. Nem tudom, de ez nekem vhogy "nem jön be". Orálisan meg nem szoktam őt kielégíteni, csak kézzel. Szal azután szoktunk smacizni. Na, de kinek a pap, kinek a papné. Minden ember más. Attól, hogy az emberek 85-90%-a smárol a párjával orális szex után semmi gondom vele. Úgy látszik én + a barátom abba a maradék 10-15%-ba tartozunk.
2008. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!