Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A hetvegin lefekszem a baratno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hetvegin lefekszem a baratnommel mit tegyek?

Figyelt kérdés

voltmar eleg szexualis kapcsolatom elotte de a baratnom szuz

es nem tom h h csinaljam mert naon szeretem es nem akkarom h elveszitsem. naon ki vagyok ehez ve egy jo kis szexre mert tobb mint 1 eve vele vagyok es meg nem volt semi vagyis volt de csak ian nadragon keresztul na meg meg ujjaltam de kinyaltam de mege nem fekudtem le vele es azt mondtak a haverok is h brutal lexek mert a ki vagyok ehez ve es a f***** is 18-19 cm mit tegyek naon szeretem a ccsajt ja es satorozason lexunk az o szuleivel es az enyemmekel


2008. jún. 15. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

18-19?az kemény dio:D

amugy sátorozás lehet nem a legmegfelelőbb alkalom nem akarlak elkeseríteni,de szükős a hely meg minde kihallatszodik:D

de mindenképp legyél ovatos ,gondolom tövig ugyse fog menni azt ne is eröltesd.nagyon figyelj rá ,ha az arckifejezése torzul akkor hagyd abba vagy csináld finomabban.biztos nem fogod elveszíteni emiatt:)

2008. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem nagyon szimpi,amit írsz, komolyan mondom,h ha minden fiú így gondolkodna,ahogy te az első előtt, semmi baj nem lenne...örülhet barátnőd,h te vagy a párja! sok szerencsét,és boldog percet! /szuz csaj/
2008. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerűen állj meg ha ő azt mondja.

Valószínűleg elsőre fájni fog neki, meg kérdéses hogy elég tág-e szóval túl sok jóra ne számíts. Lényeg hogy ne durván :) idővel sokkal de sokkal jobb és élvezhető lesz neki


utcsó hozzászólónak üzenem hogy azért szerencsére vagyunk páran :)

2008. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondod ki vagy éhezve egy jó kis szexre. Na erre ne számíts. Legjobb lenne ha előtte önkielégítenél, hogy ne legyél úgy kiéhez. Mindenképpen fontos az előjáték, jó hosszú, és legyél nagyon gyengéd és nem árt ha síkosítóval is rásegítesz a behatolásnál. Mindenképpen védekezzetek és jobb lenne ha nem a sátorozáskor történne meg, hanem olyan helyen ahol nem kell félni hogy valaki rátok "nyit" vagy meghall benneteket.
2008. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Szia. Hát csak óvatosan vigyázz a lányra ha fáj neki akkor csökkents a tempón. az is lehet h. egy mentettel elég először próbálkozni ne nyüstöld h. legyen több esetlreg.

Hát a sátorozás szülőkkel nem biztos h. jó alkalom erre mondjuk attól függ h. mennyire vagytok hangosak.

Inkább mnejetek el valamerre sétálni este én keresetek v. kietlen de szép helyet és próbáljátok ott meg

2008. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Drága Jó Istenem! Tanulj meg írni, beszélni, mert ahogy látom, még az sem megy. "Hetvegin" meg hasonlók...

Volt már elég szexuális kapcsolatod? Ahogy írsz, abból olyan 14-15 évesnek tippellek, és egy éve együtt vagytok... gondolom mennyi szexuális kapcsolatod lehetett...

2008. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem hívjátok be a szülőket is, az egyik tartsa a lámpát, a másik kamerázzon. Örök élmény marad.
2008. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az utolso ket hozza szolonak kapja be a f****** es ha ieneket irtok akko inkabb maradnatok csendbe es ha nix valami komoly velemenyetek akko nekem ne is irjatok es a tobbinek peddig kosszonom xepen ja es nem a satorba akkarom henem egy kilometernyire van egy to es oda akkarom elvinni:D s vedekezzni zedekezek en arran gondoltam h ha o lex felul akkor erzi h menyi kell xerintetek ugy jo ha o van felul????
2008. jún. 16. 08:12
 9/9 A kérdező kommentje:
kosszonok mindent mindenkinek a tegnap meg tortent a dolog s naon jo volt es csak nehe fajt neki miko beljeb es beljebb hatoltam
2008. jún. 17. 06:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!