Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szaunában csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szaunában csinálni?

Figyelt kérdés
Aki már csinálta, mit gondol róla? ja, barom válaszokat nem kérek.
2008. jún. 16. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát elég izgató, de lehetőleg ablaktalanban csináljátok és zárjátok be:D am talán a meleg kicsit kellemetlen de 5 perc után már úgysem érdekel... legalábbis engem nem nagyon érdekelt:D
2008. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én még nem csinálltam szaunában de csak egy kis logikával a melegben szerintem legalábbis nem tud a férfi hát 100%-os teljesítményt nyujtani hiszen ha be van fűtve akkor leesik a vérnyomása a melegtől ezért szerintem eléggé kókadt állapotban lessz ott lennt

bár nem tudom még nem próbáltam

2008. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szia 2. válaszadó. páromnál az az érdekes, hogy szabályosan melegben megemelkedik a vérnyomása, nem tudom, hogy csinálja, de attól még jobban...ugyhogy az nem lenne gond
2008. jún. 16. 13:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, érdekes, egyszer megéri kipróbálni... mi is próbáltuk, amikor nem bírtunk magunkkal, de azért nem lett a kedvenc helyem. Amúgy elég megterhelő fizikailag, gondolj csak bele, milyen a pl szívverésed amikor orgazmusod van. Na ezt szorozd meg a meleggel, ami mondjuk 80 vagy 91 fok... képzelheted. Én levegőt is alig kaptam. De mondom, nem rossz, de sztem nem is túl jó. Vannak ennél sokkal jobb megoldások, helyszínek is ;)
2008. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget járok szaunázni, és nem nagyon tudnám ott elképzelni a szeretkezést, mert a meleg nagyon megterhelő. Ott még mozogni, is egyenesen kikészítő lehet.
2008. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megterheli a szervezetet, de egyszer mindenképp megéri kipróbálni.
2008. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

.megkérdezhetem hogy hol szeretnéd ezt csinálni? van otthon szaunátok v mi?


mert ha esetleg egy strand szaunájában szeretnétek az elég necces bár biztos hogy izgibbbXD nehogy v.ki benyisson


mer a végén még gruppen lenne egyébként biztos nem rosszz

2008. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A melegtől nem esik le a vérnyomás, csak többnyire máshol van a vér. Akinek magas a vérnyomása, ezért nem mehet szaunázni. (Ha hülyeséget írtam: engem ezért nem engedtek egy uszodában.)


Ha bírjátok a meleget, és a szervezetetek a megterhelést, nagyon nagy élmény lehet, főleg nyilvános helyen mert rajtakaphatnak, de ugye ott nem szabad, mert az már kicsit illegális.

2008. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy ismerőse uszodába dolgozik és ő beengedne minket.annak az egy válaszolónak, aki a mínusz 20 fokos kábelt írta:osszad az észt máshol.
2008. jún. 17. 06:25
 10/12 anonim válasza:
izzaszto valoszinuleg :)
2008. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!