Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés vibrációs gyűrűt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés vibrációs gyűrűt használni szex közben?

Figyelt kérdés
Van ez a durex vibrációs gyűrű és eléggé felkeltette érdeklődésemet ha vki használt már ilyet akkor irja már meg hogy hogyan működik?(bekapcsolás után ha 20 percen belül vagyunk ki lehet kapcsoni?)
2008. jún. 16. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
ki-be lehet kapcsolgatni. mi egy gyűrűt már kb. negyedszer használtunk. szóval nem kell elejétől végéig. amúgy finom, érdekes érzés. :) szerintem érdemes kipróbálni.
2008. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát maga sex közbe nemsokat ér a mi tapasztalatunk szerint ,nekünk még egy hét után is rezgett pedig soxor használtuk.

Csiklóhoz tartva van értelme de amúgy nemsok

2008. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Könnyen pórul is járhattok, miután elemet nem lehet benne cserélni. Nekem pár másodperc után lemerült - gyári hiba. S ehhez azért drága volt.

(Nem, nem én rontottam el.)

2008. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát annyira jó volt mindkettőnknek hogy kb. 3 perc alatt elélveztünk, tehát ilyen téren nem sok értelme volt, de amúgy jó.
2008. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekünk nem ért semmit.
2008. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, hogy legtöbben azt írják, nem volt jó. Nekem az egyik legérdekesebb 'elmenetel' volt vele.
2008. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
meglehet csinalni adapteresre? ertitek h lehessen hasznalni akkor is ha lemerul az elem
2008. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekemnem volt semmi különös, de a párom a szoba közepétől az erkélyajtóig spriccelt tőle kb 4métert (nem akart belém élvezni)
2008. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
A puding próbaja, az evés!
2008. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Mi használtunk már egyszer. Hát a bnőm azt mondta neki jó volt, de én nem igazán élveztem :-S
2008. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!