Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 16 eves vagyok. Rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves vagyok. Rendszeresen maszturbalok. Baj ez?

Figyelt kérdés
szoa mikor nincsen itthon senki vagy tudom, h nincsenek kozelben akkor mindig kihasznalom a lehetoseget..baj ez...???
2008. jún. 16. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Normális.
2008. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy lusta vagy használni oldalt a keresőt, és olyat kérdezel, amit már vagy 300-an megkérdeztek előtted, egyébként nem baj, annyiszor csinálod, amennyiszer kedved van
2008. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nem, dehogy baj, tök jó dolog! Megismered a saját tested és hogy mi a jó neked és így később majd ha társas kapcsolatban leszel egyszerűbb lesz mindkettőtöknek :o)

2008. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
szerintem az inkább baj,hogy nincs barátnőd. ha meg van.. hát akkor ultragáz :D
2008. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen fölvilágosítás van felétek, hogy még azt sem tudod, hogy mindenki csinálja, aki nem, az hazudik, lány, fiú, mind1 :)
2008. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Az orvosok szerint maximum 900-1000 maszti lehetséges, utána impotens lesz az ember. Ha 3 évig napi egy volt, akkor lehetnek gondok Jelentkezik már mpotenciára utaló jel?
2008. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ácsi. ha 1000 maszti után impotens leszel,akkor elvben ugyanannyi rendes szex után is.. vagy rossz a logikám?


amúgy pedig tényleg,ideje lenne barátnő után nézni. nem tanácsolta senki?

2008. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen !! Úgy tűnik, te már függővé váltál, mintha az egész napod csak annak figyelésével telne, hogy mikor leszel végre egyedül. A napi 1 - 2 - nél több maszturbáció már akadályozza a szellemi és testi fejlődésedet. Ezért azt javasolom, hogy: 1. válassz komoly, mindenben kölcsönösen megfelelő barátnőt, 2.: foglald el magad fejlődésedet segítő tevékenységekkel, és az önkielégítésed időpontját tedd lefekvés utánra. ( Utána olyan jót lehet aludni ). Végezd nyugodtan, átéléssel, soha ne kapkodd el, mert az hátrányosan befolyásolhatja a későbbi, a párkapcsolati szexuális életedet. . .
2008. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezen 14 évesen gondolkodtam:-)(17 éves lány vagyok)

Keress valakit. Persze ne rögtön lefektetni! Én is nagyon sokat vágyok a kielégülésre, de ha lesz valakid, rájössz, hogy nem ez a lényeg.

Persze, ha nagyon hiányzik, napi 3-4 még belefér.

2008. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!