Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy 30 körül s afelett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy 30 körül s afelett csökken a férfiak szexuális étvágya?

Figyelt kérdés
Én 25 vagyok, a párom 31, csak 1,5 éve vagyunk együtt, de heti 2-nél többet nem szoktuk:( S nem miattam:(
2008. jún. 16. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért összetett dolog, hiszen az egyéntőli is függ, a munkájától, mennyire stesszes. De szerintem még egy 30 éves féfinek aktívnak kellene lennie nagyon is.
2008. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 22, párom 31 és mi is 2 hetente egyszer vagyunk együtt. Bnőmnek a párja 30 éves és ők sem többször. Hát nem tudom...
2008. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg a 3. válaszadónak. Kicsit megnyugodtam:)
2008. jún. 16. 18:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nem igaz. Most kéne a legaktívabbnak lenni. Derítsd ki mi az oka, mert nem ez a normális.
2008. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én voltam már több 30on felülivel és még jobban bírták mint néhány fiatalabb,ugyhogy sztem beszélj vele,lehet újdonságra vágyik. Csempéssz az életetekbe vmi kis izgalmat ;)
2008. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az én párom 32, ha fáradt vagy sok dolog kavarog a fejében őt sem lehet heti 2nél többször elkapni, amúgy oké. de sok minden miatt lehet.. pl. egészségügyi okok miatt abba kellett hagynom a tabit, most jobb híján a természet segítségével, s amikor szükséges gumival védekezünk... Na pl abban a gumis 6 napban... szinte semmi... kérdezz rá, ha elég őszinték vagytok egymással kiderül mi a baj :o) HAJRÁ!
2008. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én apám lassan 60 éves és havonta váltogatja a nőit...

Ez egyén függő, én pl nyáron naponta, ha csak lehet, de vizsgaidőszakban, vagy egyéb problémás időszakokban, igazábol nincs rá nagyon kedvem, csak annak örülök, hogy a barátnőmnek jó, meg persze nekem is, csak nem érzem azt, amit máskor előtte szoktam, hogy húúúú, dugnidugnidugni.

2008. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Na most ő is csak heti kétszef dug?

Biztos?

Vagy csak veled kétszer...

2008. jún. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy csak velem kétszer. Hiába kételkedsz, tudom, de nem tartozik ide, honnan tudhatom ilyen biztosra.
2008. jún. 17. 08:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én 21 vagyok a férjem 34 éves. Volt olyan időszakunk nekünk is hogy nem volt szex csak havi 5 alkalommal. Ha volt annyi talán. De rájöttem a taktikára. VÁLTOZTATÁS!Most napi egyszer biztos, de volt olyan amikor többször is. De tudom hogy nem csalt meg. Még ha mások ezt is fogják írni. Sok sikert!!! :)
2008. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!