Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim azt mondta, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondta, hogy csak szánalomból nyalt ki, mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés
Azt monta hogy csak szánalomból nyalt ki, meg csak azért, hogy én is kielégítsem őt...pedig már 9hónapja együtt vagyunk...:S
2008. jún. 16. 22:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
esetleg megunt...ami nem hinnem hogy 9 hoonap utan lehetseges lenne...vagy ahogy mondod csak azt akarta hogy kilegyen elegitve.kovetkezokor nehagyd magad es kerdezd meg batran hogy mit akar :).
2008. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Iszonyatos paraszt a pasid!!!! Én azonnal elhagynám és többet a számba nem venném a farkát!!!!! Sőt!!!! Megmondanám hogy szánalmas hogy csak szánalomból tud kinyalni!!!! És hozzátenném, hogy undorító kicsi a farka ezért nem kaptad be neki eddig, mert féltél hogy lenyeled!!!!!!
2008. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Leírtad hogy azt mondta azért nyalt ki hogy te is kielégítsd őt. Akkor mi itt a kérdés ?


Ne haragudj de milyen nyelvre szeretnéd hogy lefordítsam hogy megértsed ?

2008. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
29%
helyes:Digazat adok ;):P
2008. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Azt akarta ezzel mondani, hogy nem szeret, nem kiván, nem akart kinyalni , csak jólesett neki hogy bekaptad. szánalomból??? Rá voltál szorulva, hogy megszánjon???
2008. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
68%
Azt, hogy egy önző paraszt...
2008. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem úgy mondta, hogy azért nyaltalak ki, hogy kielégíts, hanem mondta hogy tiszta szánalom volt neki ez az egész,hogy kinyalt, meg engem kielégített de azért jó volt, hogy lesz*ptam...:S
2008. jún. 16. 22:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondott volna valaha is egy pasi,én kitettem volna a szürét,teljesen mindegy mennyi ideje lettünk volna együtt.Gondolom te egy értelmes csaj vagy, aki senki szánalmára nincsen rászorulva még ilyen esetben sem.
2008. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs sok tapasztalatod, de jó, ha tudod, nem normális, ha ilyeneket mond vkinek a barátja. Ideje jobbat keresni helyette. Nem érdemli meg, hogy fecséreld rá az időd.
2008. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy egy köcsög bunkó.
2008. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!