Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A főisin a tanárnő azt mondta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főisin a tanárnő azt mondta, hogy csak akkoe mehetek át közgázból, ha vele leszek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, de három gondom van: 1. Nem vagyok lezbi.2. Nem vagyok kurva 3. Ronda a picsa.

Sajnos az egész isi leghülyébb tágyát tanítja, közgáz statisztikai számításokkal, ami nekem elég nehéz. A bátyám már felajánélotta, hogy lerugja a csajszit, de biztos van más megoldás is.


2008. jún. 16. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az a gond, hogy ilyet nehéz bizonyítani, de ajánlatos megkeresni ezzel az igazgatót, vagy valaki más, az ügyben kompetens embert, és komoly hangon megbeszélni vele, mi lehetne a teendő. Ha esetleg nem akarod magadat is kitenni a meghurcoltatásoknak, akkor kérj egy másik tanárt, akinél vizsgázhatsz. Amúgy ha egy ilyen vád kirobban, ha még bizonyítani sem lehet, valószínű akkor is elveszti az állását, de Te is eléggé pórul járhatsz, mert ez nagyon gyorsan terjed tanárok között.
2008. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan nem tudom hogy fősulin hogy mennek a dolgok, de kérj az igazgatóságon engedélyt osztályozó vizsgára egy másik tanárnál, összeférhetetlenségi okok miatt ha lehet. És gratula, jó tuni hogy van aki nem "térdeli ki" a jegyeit.
2008. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
76%
Igaza van a bátyádnak.
2008. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg írd meg melyik sulin vagy, és ki ez a tanár.. a neten úgy terjed a pletyka,mint a qrwa élet.. ha ez a fülébe jut az igazgatónak,tanárnéni repül,mint annak rendje :) (ha kell,segítünk terjeszteni a pletykát :D)
2008. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
28%

Előzőnek:

Mi az kell a tuti tipp, így akarsz átmenni a vizsgán?

2008. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

:D :D :D nem,az egyetemnek jelenleg még a közelében sem vagyok,és a közgáz se hat meg. amúgy.. meg lehet még próbálni,hogy beszélgetsz vele róla,felveszed diktafonra,és beküldöd a Kókusz,vagy a Lények című tévéműsorba a kétségbeesett diákként

üdv: "az előző"

2008. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

"főisi", na frankó...

Akkor te megérdemled hogy egy nagy túrós vatranyt nyalogass...

Írd bele az életrajzodba is majd!


(fake)

2008. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Valóban nem vagy LEZBI, de az sem biztos, hogy a leszbi tanárnő beváltaná ígéretét. Ha nem segít át a vizsgán, hova mennél reklamálni? Ezért válassz inkább jó korrepetítort, vagy tanulj együtt egy a statisztikai számításokat jól értő évfolyamtársaddal. A bátyád felajánlása éppoly negatív és jogtalan, mint a tanárnőé!
2008. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
64%
hát ez tényleg nem könnyü eset.sztem az lenne a legjobb ha az igazgatóval beszélnél,sztem ha elmondod neki tuti kirugják azt a picsát :)
2008. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
na, átmentél? :)
2009. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!