Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek annak érdekében h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak érdekében h a barátnőm beinduljon rám s elkezdjen tapizni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek kettesben valami nyugodt helyen, ha akarja, úgy gondolja, és valóban tetszel neki, akkor be fog rád indulni.

De ha te elkezded őt tapizni úgy, hogy engedi, akkor biztos viszonozni fogja valamilyen szinten.

2008. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de voltunk mar kettesben , en tapiztam ot , de viszont o nem akart .... sztem kicsit szegyelos ...
2008. jún. 17. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Használj axeot...de ez komoly nem csak a reklám miatt.Engem például beindít.:)
2008. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Gyúrjá vazze!
2008. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csókolgasd a nyakát és ha már eléggé belemelegedtetek nyugodtan mondhatod neki finoman hogy mitm szeretnél;)nem lesz baj...én is így kezdtemXD
2008. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én sem nagyon tudok beindulni..

egyszer-kétszer ha rámjön.. de olyankor van h a barátom semmit sem csinál ennek érdekében.. egyszer csak kattan valami. amugy mindenki más..van aki nagyon érzékeny akár egy érintésre, vagy puszira is, és van aki nem ilyen szerencsés és nagyon nehezen megy így minden.. :/

16/L

2010. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!