Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőcsábász pasik szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábász pasik szoktak hencegni a hódításaikkal? Elmondják a haveroknak?

Figyelt kérdés
Hódítás alatt főleg a nő megfektetését értem
2013. máj. 31. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem igen...
2013. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
tapasztalatból? igen... sajnos... és még tesznek is hozzá ezt-azt... kis köcs.ögök
2013. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze, mindig mondogatják hogy ezt meg azt lekúrtam:D
2013. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze!
2013. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktor123456 ***** válasza:
Egy úriember nem tesz ilyet. De a régen történt névtelenül, mintegy példaként előfordulhat, hogy előkerül.:)
2013. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy szoktak-e? :D szerinted edzés előtt-után vagy bárhol máshol miről beszélünk? az én nőcsábász haverjaim minden részletet elújságolnak.
2013. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aki azért csinálja ezt hogy hencegjen, az nem "nőcsábász pasi", hanem kanos gyerek aki a haverjai előtt nagy próbál lenni. ha valaki ténylegesen férfi az nem e miatt szed fel annyi nőt hanem saját maga miatt, mert ezt szereti csinálni és ilyen. és ha valaki tényleg olyan jó akkor nincs szüksége a hódításait híresztelni, mert már a nő is róla beszél;)
2013. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából nincsen rá szükség, mert amennyire férfi jellemvonásnak számítana a henceghetnék, ugyanannyira női tulajdonság a pletykálkodási hajlam.


Egy adott ismeretségi körön belül sokszor már másnap tudja mindegyik nő, hogy épp ki kivel feküdt le, mint a futótűz, iszonyat hamar híre megy.


Mindez pedig azért cumi, mert amennyire hízeleg az embernek bizonyos szempontból, ugyanannyira keresztbe is tud tenni, amikor eddig ismeretlent mutatnak be, vagy csak mást próbálnál meg fűzni abból a közegből.


Úgyhogy, ha az ember nem csak szájal róla neten, akkor ezerszer jobban jár ha igyekszik minél kisebb dobra verni, és ott hallgatni róla ahol csak tud. Mert ami elismerést vált ki az első percben, azt megbánod a következőben amikor már első pillanatban gyanúsan vigyorog a lány és a teljes testtartása elutasító.


Nem éri meg.

2013. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!