Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elélvezni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni szex közben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy ksifiunk is a pärommmal 8 hos,a szex is oltäri jo,jol megvagyunk,de sohasem volt vele hüvelyi orgazmusom....:(.nagyon bänt a dolog,és mär mindent kiprobältunk,de nem jön össze.nagyon zavaro.gondolom a päromnak is habàr egyszer sem mondta.azt mondja néha..reméli nem azert mert nem jo nekem ...stb...de tényleg nagyon jo a szex,de em tudok elmenni:(.mit csinäljak?valami tanäcsokat pls!!!
2008. jún. 24. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom probáltuk akárhogy nem sikerült.Csiklóorgazmusod azért van nem?
2008. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen az van!csak a hüvelyi nem jön össze,de borzalmasan idegesit.
2008. jún. 24. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
és mással volt már hüvelyi orgazmusod?
2008. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az egyik volt barätommal,még jo régen..de csak vele.a többivel nem.(na nem mintha annyian lettek volna:D
2008. jún. 25. 09:08
 5/7 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán ne zavarjon! Azt olvastam több helyen is hogy a csiklóorgazmus az igazi! És ha az van akkor nem kell ezen idegeskedned, nagyon kevés nőnek van mindkettő!
2008. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tényleg kevés nőnek van mindkettő. Neked már volt egyszer akkor elérheted mégegyszer csak meg kell találni a módját. Mindenesetre ne várd és ne erőlködj rajta mert úgy tuti nagyon nehéz lesz. Szeressétek egymást, szexeljetek jó nagyokat, próbáljatok ki rengeteg pózt és egyszer csak amikor nem is várod, biztos megtörténik. Ne törődj ezzel annyit, nem olyan fontos dolog ha minden rendben köztetek és még a szex is jó, akkor ne hagyd hogy ez elrontsa. Türelem, majd megtörténik.
2008. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!!!!!!:)
2008. jún. 25. 15:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!