Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj az, ha kutyákról fantáziálok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha kutyákról fantáziálok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
igen, baj!!! undorító vagy, vonluj be egy elmegyógyintézetbe sűrgősen és maradj is ott örökre!!!
2008. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Ez természetes.Hiszen még nem csináltad és kiváncsi vagy milyen is kutyával.Akkor lenne baj ha meg is tennéd!

Szerintem gusztustalan,De a te dolgod hogy mit csinálsz

2008. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan már.

A katonaságnál pl. sokan a sivatagi ugrómókusra gerjedtek...

2008. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
UNDORITÓ
2008. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
86%

szerintem nem kéne ilyen parasztnak lenni mindenkinek

amugy én sem tudom, hogy miért fantálziálsz a kutyádról...

2008. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írta, hogy a kutyájáról fantáziál, hanem a kutyákról. Ha csak fantáziálsz akkor azt tartsd meg magadnak, hacsak nincs valami hasonló beállítottságú párod. Egyébként meg a te dolgod, hogy mit csinálsz amikor nem lát senki és ezzel nem ártassz senkinek. Beleértve a kutyát is, mert, ha neki rossz akkor az állatkínzás. És akkor jelentsd fel magad a rendőrségen mielőtt még több kárt csinálsz. De ha párt akarsz magadnak (embert), akkor az nem biztos, hogy így könnyű feladat lesz.
2008. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ..ha arra gondolsz hogy két kutya dug akkor az szerintem nem olyan nagy baj..de ha arról hogy te dugsz illetve téged dug egy kutya az már perverzió.
2008. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
amugy te fiu vagy vagy lány ha lány akkor perverz ha fiu vagy bele ne rakd a kutyába
2008. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem egy egészséges dolog.

De ha még nem volt tettlegesség, akkor még nincs nagyon nagy baj.

Ha érdekel, vannak olyan kereső kulcsszavak, amikre ilyen témájú videókat, képeket találhatsz a neten, próbáld kiélni magadat azokon.

Nem ajánlatos szexualitást folytatni az állatokkal, mint törvényileg, mind egészségügyileg, és a testi épséget se felejtsük el (mint a te, mind az állat, jelen esetben kutyáét)

2008. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

A kutya nem lesz terhes tőled, nem akar férjhez menni, nem basztat hogy vidd moziba (max sétálni) nem kell édelegned a családjával, nem kell rá ékszert venni, az AIDSet se terjeszti, hűséges mint az állat...


Asszem apám, te rájöttél valamire!


Riszpekt.

2008. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!