Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még nem nyaltam ki nőt mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem nyaltam ki nőt mit csináljak? Milyen íze van a puncinak?

Figyelt kérdés
még nem próbáltam azért kérdem
2008. jún. 24. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
cSINÁLD UGY MINTHA FAGYIT NYALNÁL.HA MEGFÜRDIK ELÖTTE FINOM LESZ.NYOMJ ODA TEJSZINHABOT UGY MÉGFINCSIBB LESZ.
2008. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mért nem jó az első válaszadó válasza? Úgy kell nyalni mint a fagyit, ezt máshogy nem lehet leírni. A tejszínhab meg egy tök jó dolog. Amúgy jó íze van.
2008. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a legfontosabb, hogy az legyen közben a fejedben, hogy ez a partnerednek nagyon jól esik.Ne akarj csak úgy túlesni rajta...ha a lány látja, hopgy nem kényszerből csinálod, hanem te is élvezed akkor jó lesz hidd el!Jó, ha előtte mind a ketten fel vagytok izgulva!

Sok siekert!

2008. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit sós az ize, de ha előtte fürdött alig érzed. Nem kellemetlen az ize. De élvezettel csináld, bár ezt könnyű előre mondani, de ha csak úgy nyalod mint egy fagyit azt nem nagyon fogja élvezni és lehet hogy el is alszik közben. Legyen benned szenvedély is és inkább csak akkor csináld ha kivánod kinyalni. Gondolj arra hogy neked hogy esik jól ha lecumiznak. Gondolom az is akkor jó ha élvezi aki csinálja, és nem csak a szájába veszi és lógatja rajta a nyelvét :) Sok sikert!
2008. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Atól függ mikor mosták meg?
2008. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1x találtam vmi leírást elég részletes volt keress rá a neten biztos akad vmi használható...;) am meg ha ráérzel menni fog ;):):)))
2008. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nyald ki nagyon finom.
2008. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Hát szalmakrumplit...mit csinálj?
2008. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ohh jó
2009. jan. 1. 14:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!