Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hokizás végtermékeként vizelet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hokizás végtermékeként vizelet jön, de sperma egy sem. Azonban ha "szépet" álmodok, akkor már van erekcióm. Mit tehetek, hogy hokizáskor az jöjjön aminek jönnie kell?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
orvos?
2008. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ha túl fiatal akkor még nem gond ez (sztem), de ha már olyan 16-17 stb éves vagy akkor irány a doki és mondd el neki azt amit itt is leírtál.!!
2008. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Azonban ha "szépet" álmodok, akkor már van erekcióm."


Miért, hokizás közben nincs? Esetleg kevered az erekció és orgazmus fogalmát? Nem ugyanaz. Talán azt akartad írni, nem tudsz elélvezni, de álmodban igen. És nem vizelet jön szerintem, hanem színtelen, síkos váladék.


Vagyis magyarul az lehet a gond, hogy hiába vered, nem tudsz eldurranni, csak szivárog pár csepp?

2008. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat, de...

Előző kommentelőnek: 17 évesen tisztában vagyok a fogalmakkal, nem az a gond amire te gondolsz, leírom kicsit pontosabban. Hokizáskor mindig úgy érzem mintha pisálnom kéne, és vizeleten kívül más nem is jön.Még ha előtte voltam wc negyed órával, akkor is ez a helyzet. A szexuálisan túlfűtött álmaim után egyből felébredek, és tiszta sperma a boxerem.

2008. jún. 25. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Vizelet nem jöhet, mivel erektált állapotban a húgyvezeték le van zárva, csak az ondóvezeékből tud ürülni a sperma a húgycsövön át!
2008. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem azt írta, hogy erektált állapotban vizel, gondolom csak utána. De a felvetést én továbbra is úgy látom, hogy végeredményben nem bír elélvezni.


A fikázó figura is kerülhet még ilyen helyzetbe, elég primitív beszólásokat is látok itt.


Kérdés:


Mióta van ez az állapot, mindig így volt, esetleg antibiotikumos kezelés mellékhatásaként jelentkezett?


Ilyen típusú vizelési inger (esetleg éjszakai vizelési ingerekkel is kombinálva) alapesetben prosztata problémát jelez, de egyáltalán nem biztos, hogy maga a prosztata kezelésre szorul. A jelenség pusztán következmény is lehet. Mondok egy példát: bélrendszer tönkretétele gyógyszerekkel, emiatt kialakuló felszívódási zavarok, utána következményes prosztata kellemetlenség. Tehát az egyszerű példában a baj oka nem a prosztata, nem azt kell kezelni.


Nem csak ilyen okok képzelhetők el.


De ha elmégy egy urológushoz, tünet alapján rámondja, hogy "prosztatás" vagy, újabb gyógyszereket kapsz, amitől még rosszabbul leszel, mert az orvosok néha ilyen hülyék, ez van sajnos.


Ettől függetlenül nem mondom, hogy ne menj orvoshoz, mivel több körülmény is adódhat, amit így Interneten keresztül semmiképp sem lehet tisztázni. Majd az urológus gumikesztyűvel jól felnyúl... :-)

2008. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm pontosan ebben a helyzetben volt, de nem adta fel...türelmesen hokizott tovább...és egyszer csak jött egy sperma...
2008. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdesemre a kérdező nem reagált, noha 45 év alatt keletkezett tapasztalataim alapján esetleg tudtam volna még hozzászólni az ügyhöz. Időt, éveket megspórolva számodra, de semmi gond (nekem), majd rájössz magadtól. Ha tudsz gondolkodni.


Komolytalankodók meg tényleg szórakozhatnának mással...

2008. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos kórházban voltam (más panasszal), ezért nem tudtam eddig válaszolni. 14 évesen ráztam először a gyíkot, akkor is ugyanez volt a gond. Antibiotikumokat ha jól emlékszem nem kaptam, bár lehetséges. Remélem tud segíteni.
2008. júl. 1. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már eleve így működött, akkor tényleg orvoshoz kellene fordulni.


Vizeletvizsgálattal meg lehet, illetve elvileg célszerű is lenne megnézni, valamilyen kórokozó nem tenyészik-e, ami esetleg gyulladásban tartja a prosztatát. Általában az ugyanis a vizelési inger oka. Ilyen vizsgálatot az urológián lehet kérni.


Ha valaki gyógyszeres kezelés alatt áll, illetve egyéb krónikus betegsége van, annak mellékhatása is lehet a baj, ilyen esetben először az alapbetegséget kell rendezni.


Kerülni kell a savasító ételek, italok (kávé, tea, cola, szénsav) fogyasztását, valamint aki esetleg kimondottan keveset mozog (bár fiataloknál ez nem jellemző, hacsak valamilyen betegség nem játszik közre) annak rendszeres testmozgásra kell áttérnie, legalább napi "kocogás" szintjén. Túlhajtás ugyanakkor nem szükséges.

2008. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!