Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van az anális sexnek vmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az anális sexnek vmi trükkje? Nekem mindig nagyon fáj hiába sikosito elengedem magam másoknak nm fáj egyáltalán miértvan ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

ezt a kérdést egy nő is, és egy férfi is feltehette volna.

Egy nő kérdésére válaszolva:


el kell lazítani, ki kell tágítani az izmokat.

ezt úgy kellene csinálni, hogy besíkosítózza a partnered az ujját, és szépen, óvatosan elkezdi ujjazni a popsilukad.

A másik, hogy ott nem úgy kell behatolni, mint a "normál" nyílásba, óvatosan, LASSAN, szépen nyugodtan.

Ez a lényege, később hozzászoksz, a szervezeted is, könnyebben megy majd.

De mondom, fő, hogy először óvatosan kell tágítgatni egy, illetve két ujjal (mi így csináltuk a barátnőmmel)

Te pedig majd érzed, hogy jó-e.

2008. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az addig ok de akkor is fáj lehet tul görcsös vok?nemtom a mostani btom nagyon vágyik rá félek viszoont az egésztöl de vele lehet jo lenne
2008. jún. 25. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Senki semmit nem kenyszerithet rad te pedig nem vagy koteles kinozni magad masok kedveert megha az a nagyon imadott baratod is.

- ne haragudj -

A srac aki eloszor irt, nagyon szepen leirta mit lehet tenni.

En is csinaltam, NAGYON fajt. ...es mi tagadas azota elofordul, hogy kaki kozben verzik a hatsom...szoval par alkalom utan azt mondtam akkor seggbekukizok ha a kedvesem is...

Ha ugy erzed nem megy, ne eroltesd!!!!!!A te tested es te vagy erte felelos....!!!! HA a fiu igazan szeret, meg fogja erteni. Ha nem, akkor meg surgosen add ki az utjat.

2008. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mérettől is függ mennyire fáj, mert ha nagyon vastag a szerszám akkor nem nagyon tudsz mit tenni, fájni fog.

De szerintem ki kell tapasztalni hogy jobb, nekem pl kutyapózban rettenetesen fájdalmas, viszont ha én ülök bele, úgy egyáltalán nem fáj. Persze előtte rengeteg sikositó, és a többi ahogy az első hozzászóló is írta.

2008. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nekem még semmi gondom nem volt az anál miatt, sosem véreztem, be sem szoktam kakilni, persze az tény hogy nem kell minden nap ezt csinálni és akkor nem lesz gond.
2008. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszke válaszokat a fiu nem eröltet semmit megérti ha nem csak mégis nekem is izgatja a fantáziám hátha vele jobb de nem tudok szbadulni az elözö fájdalmaktol ez van majd megprob vele ha megy megy ha nem nem thx még 1 xer
2008. jún. 25. 22:18
 7/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem sem ment az anális szex és a mai napig azt gondolom, hogy ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni. Lehet, hogy nem véletlenül járt ilyen fájdalmakkal minden eddigi próbálkozásnál. A jó szex arról szól, hogy mindkét félnek egyformán élvezetes a dolog, tehát ha neked fájdalmaid vannak, abból tuti kis aktus biztos nem kerekedik. Számtalan más módja van, hogy izgalmassá tegyétek a szexet, ha ez a formája nem megy, az sem katasztrófa.

2008. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekkem sem volt jó, a popsi szexsz. A barátom akartta hogy, csináljuk de fájt, és ki is sebesedet a fenekem.
2008. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
35%
A legjobb trükk az ha nem csinálod, ekkor nem lesz aranyered, végbélrepedésed, széklet visszatartási problémád, bélfertőzésed, és kelések, gyulladások a végbélben.
2008. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Az anális közösülés hatalmas örömöket tud okozni. Mindenki képes rá. Nem függ az ember fizikumától. A lényeg, hogy az anal technikát meg kell tanulni, ami nem egyszerű. Az ánuszodat ugyanúgy fel kell fedezned, mint anno ezt a nemiszerveddel tetted. Van egy jó technika amivel ellazulhatsz. Ez az emberek többségénél működik. Térdelj az ágyra úgy, hogy a combod és a torzód szorosan húzd egymáshoz! A térded valahol az alsó bordádnál lesz. A mellkasod és a fejed simuljon az ágyhoz, mint ha aludnál! Ebben a pózban a töredékére csökken a nyomás, ami az ánuszodat nyomja és így el tud ernyedni. Ha ez megvan, akkor már csak egy kicsit szét kell tolnod a popsidat az egyik kezeddel. Csak az egyikkel! Ilyenkor általában automatikusan megtörténik az elernyedés, ami kellemes érzés. Ha mégsem, akkor nyállal vagy vajjal kendd be a mutató ujjad és azzal közelíts! Érezni fogod, hogy ebben a pózban a legkisebb nyomásra is elernyednek az izmok. Utána már nem nehéz "nyitva maradni", de természetesen a behatolástól reflex-szerűen összezáródik. Ilyenkor csak várni kell pár percet, hogy "hozzászokj" aztán lassan a reflex is gyengül. Közben NE izgasd a nemi szerved, mert ez a folyamat koncentrációt igényel! <Ezt kellene gyakorolnod> NEKED! Rajtad múlik a siker. A partnered ebben nem segíthet!
2008. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!