Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megnövelhető a pénisz mérete?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnövelhető a pénisz mérete?

Figyelt kérdés
Vannak különböző gyakorlatok, technikák. fejés, nyújtás. állítólag 4-5 centit is nőhet a pénisz 5-6 hónap alatt. sztetek ez igaz? van vlkinek ebben tapasztalata?
2008. jún. 25. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen szivattyúkkal lehet, mert az fölrobbantja benne a véredényeket, és ahogy összeheggednek, nő valamennyit, de az rövid távon impotenciát is okozhat.
2008. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

edit:


[link]

2008. jún. 25. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elégedj meg a méreteddel, fölösleges ilyen szarokat kipróbálni, csak árt az egészségednek.
2008. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Persze innekciozz bele vazelint 2szer akorra lesz :) és ez igaz
2008. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre találták ki a péniszpumpákat:

[link]

2008. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
aha. már létezik olyan műtét, amivel megnövelik a péniszedet, de annak is a későbbi impotencia lehet a következménye.
2008. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A péniszpumpa nem méretnövelésre való, hanem hogy az impotenseket némi a merevedéshez segítse azáltal, hogy a pénisz körül lecsökkentve a nyomást (a csőből kiszivattyúzva a levegőt) kitágulnak a barlangos testek és megtelnek vérrel.

A pénisz hosszának tartós megnövelése csak komoly sebészeti beavatkozással erhető el, ami kockázatos és lassú a felépülés.

Magyarul, több kára van, mint haszna.

2008. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
jajj ne máÁÁÁR!4!!! MINDÍG ez a téma.Én egy nő vagyok de én se vagyok elégedett a melleimmel.Ha csak nem vagy nagyon gazdag,ebbe bele kell törődni.Ez van és kész.
2008. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, de a vastagság kárára megy....szóval nem éri meg. Szerintem egy nő hüvelyi orgazmusában nagyobb szerepe van a vastagságnak, mint a hossznak.

Petranova

2008. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
maszirozd es helyezzel sulyokat rea a vegere egy kotovel egyutt ezt napi 2-3 percet hadjad rajta
2009. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!