Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vibrátor?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb vibrátor? Hol lehet venni és mennyibe kerül? Nem ciki kérni az eladótól?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy sex-shop-ban te is kitudod választani a megfelelőt,, ahhoz még eladó sem kell, de ha mégis, biztos megszokta már... elvégre ott dolgozik.
2008. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van egy jópár ilyen shop,ahol lehet ilyet venni és gondolom sokan is járnak be ilyen helyekre vásárolni.Nem ciki,akik ott dolgoznak azok már ehhez hozzászoktak.Amúgy sem naponta járnál be vásárolni oda gondolom.
2008. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Interneten is lehet rendelni.
2008. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy ne legyen nagy inkább egy kicsi, olcsó, erőss, mint egy nagy, durva, drága, ami semmire sem jó. Ugyanis, a hüvely alső egy harmad részében vannak csak idegek, és azokat eléri tökéletesen a kicsi, lényeg hogy jól rezegjen :P.

Sok sikert.

2008. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz körül az interneten, milyen típusok, kinézetek vannak, pl. itt:

[link]

és rendeld meg innen, vagy csak utána menj szexboltba úgymond "kiművelve". :)

2008. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó múltkor az Oktagonnál voltam egy pincében. Marha fain kis üzlet. És az eladó is tök jó fej. Két vagy három darabot "ki is próbáltattam vele". (Nem kell félre érteni). Szóval belerakta az elemet, megmutatta melyik gomb mire jó. Először én is féltem bemenni, de ma már nézelődni is beszoktam menni.
2008. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekunk a zseles vibratorok jottek be. Nem dragak, es kemenyek, de a zseles anyag miatt kellemes puha. 2-3eFt tol mar beszerezhetok. Barmelyik <a href=http://www.erotikaaruhaz.hu/index.php?kereses=szexbolt>szexbolt</a> ban beszerezheto.
2008. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Na akkor meg1x. [link]
2008. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendelhetsz a neten is ,kb. 1000 ft postaköltséggel,házhoz viszik,gőze nincs a futárnak mi van bent,de ezt is leirják az oldalon,átveheted akár egy könyvet.Én a Vágyaim.hu-ról rendeltem.Nagy a választék.
2008. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vateráról is rendelhetsz 4000 + postadíj. én a szilikonos feltétűt merem ajánlani. kellemesen puhás, nem olyan masszív kemény, mint a zselés. 2 ceruza elemmel működik, rezeg . de kapni már felpumpálhatót is , ami megnől a neked megfelelő méretre. az is ceruza elemekkel megy és rezeg is.
2014. okt. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!