Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy MILF egy nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy MILF egy nő?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mother I would Like to Fuck.
2013. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti szó szerint, hogy " Mother I like to f.ck ". Azokra a nőkre mondják, hogy MILF, akik már idősebbek 40+, esetleg gyerekük van de azért rámennének még a pasik :)

Tehát a 40-es jó nőkre mondják.

2013. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
I'd* mielőtt még a nagy angolosok megszólnak :)
2013. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor én is jól gondoltam! XD
2013. júl. 23. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30-as is lehet MILF :D
2013. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jóó igen lehet :))
2013. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mother feltétlenül utal arra, hogy van gyereke, hanem inkább, hogy idősebb de még dugnád. Ez egyfajta kifejezés, vannak olyan kifejezések az angolban, amit nem szó szerint fordítasz, mert nem azt jelenti, pl.: put my foot in it, nem azt jelenti, hogy a lábfejemet raktam bele, hanem hogy szarban vagyok, megbántam valamit.


Van egy 22 éves lány ismerősöm, akinek 3 éves gyereke van, mégsem mondjuk rá, hogy MILF.


Remélem érthetően fogalmaztam.

2013. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül*
2013. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!