Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, valóban annyira rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valóban annyira rossz az anális szex?

Figyelt kérdés

Szeretném majd egyszer kipróbálni,nagyon izgat a dolog,de annyi rémtörténetet hallok,hogy egyre elbizonytalanodom.

21/L



2013. aug. 1. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő előkészület után nem.
2013. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
nincs valakinek egy kis füve?
2013. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én bnőm bevállalta, tetszik neki. Hangulat kell hozzá, de ez nálad megvan úgy látom. Ha vki görcsösen fél és szorítja, fáj. DE ha meg van jól kenve, és ellazul a csaj, akk jó neki is.
2013. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején kicsit furcsa, olyan mintha "nagydolgod" lenne, de utána átkapcsol az agyam és már élvezem is... és nagyon jól nedvesedek alatta. :) Szóval nekem eddig csak pozitív a véleményem róla!

Persze, fontos az előkészület!

2013. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
nekem jó
2013. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
fantasztikus 67/F
2013. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kell tőle félni, először én is tartottam tőle. De kellőképpen felizgatott a párom és túl voltunk néhány kéjes pillanaton, amikor se szó, se beszéd, csak azon kaptam magam, hogy análisan izgat. Pár perc múlva pedig azon kaptam magam, hogy szépen lassan, türelmesen, fokozatosan csúszik befele. :)

Mivel fokozatosan és figyelmesen csinálta, nem fájt, sőt élveztem. :) Főleg a végén, de még milyet?! ;)


Szóval, ha okosan csináljátok lehet jó is, de ez sztem emberfüggő, hogy kinek, hogyan kell előkészíteni a terepet. :)

2013. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lekvarcica ***** válasza:
100%
Sokkal jobb mint simán!!
2013. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ha rosszul csinálják akkor rossz.

ha jól akkor jó.

pont az mint a kajáknál,ha elrontják ehetetlen lesz,de ha jól csinálják akkor kell repeta.

2013. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megfelelő előkészülettel,és ha a srác figyel rád akkor nem lesz gond. először talán kicsit fájdalmas,de utána élvezni fogod. :)
2013. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!