Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Balatonban szexelni nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balatonban szexelni nagyon egészségtelen és fertőzésveszélyes? Ha befolyik egy kis víz véletlenül a hüvelybe lehetnek következményei?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A partól 100 méterig szerintem állva is tudtok dugni, úgy meg nem lesz semmi probléma, nem folyik be semmi idegen anyag.
2013. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kis vizelet,illetve fekália neked nem egészségtelen akkor nem..
2013. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De ha állva dugunk akkor annak közönsége lesz :D

Pisin meg kakin kívül durvább dolgok is megfordultak a Balcsiban és a gyerekek folyamatosan nyelik a vizet lubickolas közben, még sincs semmi bajuk, ezért feltételeztem, hogy máshol se lenne.

2013. aug. 1. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
megszülöd Geronazzo Máriát
2013. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állítólag ivóvíz tisztaságú a Balaton,úgyhogy akkor a puncinak sem árthat.
2013. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, nyilván mivel ez egy olyan környezet, ami tele van mikroorganizmusokkal, baktériumokkal. Ha érzékeny, fogékony vagy az ilyesmikre, akkor lehet, h lesz egy kis folyásod, vagy esetleg picit komolyabb is, de ha alapvetően erős, egészséges immunrendszerű vagy, akkor nem kell félned semmitől.
2013. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha távolabb mentek a parttól, ahol már tisztább a víz, akkor nem lesz bajod :)


A déli parton jó sokáig be tudtok menni, mire el kezd mélyülni

2013. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jozsko válasza:
Hat jo buli a gyerkek nyelik a vizet akkor elvezunk bele had legyen egeszseges feherjedus táplalék kiegészitésuk. Szerintem egy gyuladással olyan 70-80 szazalékra számolhatsz. A fertozésre adnák egy 10-20 százalekot de ez a szereny tippem. Vagyis válaszolva a kérdésre: Szerintem nem egeszsegtelen, és nem is nagyon fertozesveszélyes. 1 a 5 hoz jo arány. Es igen szerintem lehetnek kovetkezmenyei. De van egy jo hirem is, azzal az egy kis vizzel hogy bekerul számolhatsz 100 szazalekra. Vegre egy biztos mondat
2013. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne a vízben szexelés veszélyesebb mint a vízben fűrdés? A hűvelybe a víz így is úgy is bekerül. Szexeléskor nem pumpálnak tele vízzel :-)
2013. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Aladárkiss ***** válasza:
Nem ajánlom! Egy anyuka előttem küldte be a kislányát pisilni a Balatonba. Ez csak egy amit láttam, de kitudja mennyi ilyen van nap mint nap. Na meg amúgy is remélem tudod, az ember az élete folyamán legalább egyszer belepisil a Balatonba. Vagy mikor kicsi volt, vagy részegen, vagy csak úgy, vagy mert lusta kimászni az illem helyre.
2013. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!