Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány ilyen férfi van? És hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ilyen férfi van? És hány lány aki élvezné ezt (mint én)?

Figyelt kérdés

Engem izgatna, ha egy férfi keményen bánna velem, leginkább szexuális téren. Például meg mondaná mit tegyek szex közben és ha dacolnék vele, akkor elfenekelne vagy valami hasonló dolgot tenne. És a szexen kívül sem hagyná, hogy ellenkezzek vele (persze azért ha valamihez tényleg nincs kedvem, akkor azt fogadja el), vagy hogy tiszteletlen legyek.


l


ÉS



2013. aug. 1. 23:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Egy normális férfi ilyen.
2013. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én élvezem. Bár kell hozzá egy olyan megbízható partner, aki már minden jelzésed ismeri és látja, ha valami már nem fér bele. Ha ez stimmel, akkor tényleg nagyon jó tud lenni.
2013. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ez nekem is bejön. Bár szexen kívül azért ne fenekeljen el mert beszóltam neki.....szóljon vissza és kész :-)
2013. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Eddig csak kisfiúkkal és papucsokkal találkoztál?
2013. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hm...akkor szerinted hány normális férfi szaladgál az utcákon kedves "első"?
2013. aug. 1. 23:39
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy készült reprezentatív felmérés erről. Egy biztos. ;)


Az "első"

2013. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Egy ilyen biztos van;)
2013. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
1! nem akarlak elkeseríteni, de a férfiak között is nagy különbség van, szóval a kezdetek és az élvezés közötti részben, van aki ilyen beállítottságú, mint amit a kérdező írt, de nagyon sokan nem ilyenek és még sorolhatnám, ezek kortól függetlenek,
2013. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Vicces, én meg pont egy ilyen nőre vágyom, akivel ezeket megtehetném... :D
2013. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem úgy kedves "első", hogy szerinted...nem egy reprezentatív felmérés eredményére vagyok kíváncsi, hanem a Te véleményedre. :)
2013. aug. 1. 23:48
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!