Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kedves Fiatal Hölgyek! Fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiatal Hölgyek! Fantáziáltok ti arról, ha megismertek-vagy láttok egy férfit-vajon milyen "nagy" lehet az övé?

Figyelt kérdés
Vagy Tinálatok ez nem vetődik fel,és sokkal inkább más szempontok a lényegesek.Mert -szerintem-legtöbb férfi ha csinos nőt lát,csak egy bizonyos gondolat jut elsőnek eszébe.(nem az hogy,vajon tud -e főzni? Sajnos én is ilyen vagyok,lehet majd kinövöm 60-70 évesen.

2013. aug. 1. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve, ha férfi udvarolni kezd és be is jön nekem. De első látásra nem.
2013. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Minek? Előbb-útóbb ha kiváncsi lennék igy is úgy is kiderül.Minek pazaroljam a drága időmet?:D
2013. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa...

Multkor egy idősebb férfi (40 körül) ült velem szembe, de nagyon jól nézett ki, izmos volt és jóképű, elbambultam és mikor felocsúdtam azon kaptam magam, hogy épp azt képzelem el, hogy ülök az ölében. If you know what i mean...:)

21L

2013. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem előfordul az ilyen. Főleg ha bejön egy pasi, akkor gondolkodom el rajta, hogy vajon a gatya alatt is annyira férfias-e, amilyen jól egyébként kinéz, vagy ott már csak egy kisfiúhoz lenne szerencsém. :D


Az a kár, hogy nekünk nincs semmilyen támpont ezzel kapcsolatosan. Ti azért jól láthatjátok ruhán keresztül is, hogy a csaj nagy mellű vagy kis mellű. Olyan ruha kéne a pasikra is, hogy ne tudják teljesen eltakarni a méretét. :D


28/L

2013. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!