Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim gyakran nyúlkál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim gyakran nyúlkál a fenekemhez, pontosabban a ly. Hoz. Többször mint a puncimhoz és nagyon élvezi. Miért szereti ennyire?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Nem vagyok gondolatolvasó.
2013. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eddig jó, csak a lényeg lemaradt, hol és mikor?

amúgy élvezkedni szeretne, ez nem baj

2013. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért csinálja, de szerintem egyértelmű hogy be akarja tömni a lukad
2013. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ameoland ***** válasza:
100%
Elővigyázatos. Ha széthúzza,csak szisszen egyet a puki ami kevésbé kínos,mintha recsegne mint az első Bell telefon.
2013. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem popsi lyuk fétisem van, imádom kényeztetni, piszkálni, ujjazni, nyalogatni stb...

Én ezért élvezem, mert erre vagyok rákattanva.

Szóval a párod is hasonló identitású mint én, de nincs benne semmi baj, szerintem ez még belefér, legalábbis én úgy gondolom.

Persze ha te is szeretnéd, hogy csinálja, ha nem akkor tudatsd vele.

2013. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a jó puncit is imádom 🥰🥰
2020. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!