Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés, amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor egy farok benned van? És fordítva? Hogy te vagy egy punciban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallod te most Hetero,Homo,Leszbi,Vagy biszex vagy??
2013. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom, az milyen, amikor bennem van egy farok, őszintén szólva isteni. Nagyon szeretem (mint a nők többsége :D), jó érzés, hogy az, akit szeretek (mivel én azzal szoktam ezt csinálni) kitölt ott, ahová más nem jut. Érezni, hogy most a legintimebb testrésze bennem van, olyan közel vagyunk egymáshoz, hogy már nincs is távolság önmagában nagyon jó tud lenni, aztán mikor még mozog is, eljuttat a csúcsra, na, ez a legjobb érzés a világon! :D Olyan, mintha nem csak testileg de lelkileg is teljesen egyesülnénk.
2013. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Imádom, amikor bennem van egy farok. Olyan mennyei, hogy arra nincs is szó!


Ha lehetne, folyton lenne bennem egy. Ki-be mozogna, döfködne, hol gyengéden, hol erősen, vadul, állatiasan.


Eleinte csak óvatosan, finoman, épp csak a makk legyen bent, finoman járjon. Aztán egyre beljebb, mélyebbre, tocsogósan, erősen!


A legjobb, mikor a prosztatámat bökdösi.

2013. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Megbökdöstetném én is prosztatádat Dr Lapua-val. Biztos jól esne.
2013. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2-es! Beléd szerettem! :)
2013. aug. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csaj vagy?
2013. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csaj vagyok
2013. aug. 2. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 örülök neki! :D

(#2 voltam)

2013. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És szeretnéd tudni hogy milyen érzés? :) Mutatni meg tudom. :) Neked is jó lenne. :)
2013. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!