Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol szeretik a pasik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szeretik a pasik ha simogatjak oket meg puszigatjak? Mondjuk peniszen kivul. Es hogy izgassam fel a parom?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
leginkább a mellkasukat simogasd én például ezt szeretem de a nyakam hátsó részét se vetem meg ha kényeztetik:P de ez is mint sokminden más embere váltogatja! most nemrég haverom mesélte h 1 masszázson vett részt ahol a masszőrnő a combja belső részét masszírozta és megremegett tőle... próbáld ki te is ezt a módszert sztem megéri!:)
2008. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Már van egy hasonló kérdés...
2008. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hasonlo de nem pont ugyan ez!:)) es ha nem tudod a valaszt akkor ne irjal!!!
2008. jún. 28. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nyakam a kedvencem, és ha a lány a hátamat karmolássza a körmével :)
2008. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálgasd a dolgot és figyeld a reakciókat! Ez teljesen egyén függö. De szerintem akárhol puszilgatod fel fogja izgatni, hiszen pasiból van! :D Legalábbis nálam ez a helyzet...nekem mindegy, csak puszilgasson :D
2008. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Időnként máshol - hiszen a változatoságot szereti.

És ha már izgatni akarod, nyugodtan hozzányomhatod a melled, finoman...

2008. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha oda kerül a sor, kb. teljesen mindegy, legalábbis nekem még sose panaszkodott a barátom, akárhol is simogattam ;) a legtöbb pasinak már a látvány is elég, úgyhogy nem lesz nehéz dolgod :)
2008. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Szívogasd a talpát vagy a hónalját, biztosan nagy meglepetés éri.
2008. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!