Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok hogy bírjátok ki? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy bírjátok ki? Nem vagytok ki készűlve ilyenkor?

Figyelt kérdés
Amikor megvan akkor ugye hát nincs túl sok intimitás nekünk de azért a s a vàgy akkor is él. Nem nehéz nektek vagy ti hogy vagytok vele? Eèn nehezen bírom. Ja és vannak akik azt mondják " jó katona vérben is harcol"...de ez tőlem távol áll..egyébként van valami módszer arra hogy hamarabb "kiürj" hogy gyorsabban vége legyen apiroslámpás napoknak?

2013. aug. 6. 13:08
 1/9 Bummer ***** válasza:

Ide is passzol ebből a kérdésből a válaszom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..

2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehezen bírom. Max 4. nap közepétől engedem páromnak, hogy ott hozzámérjen, mert akkor már nem vérzek annyira, nem érzékeny és nem is fáj.
2013. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
TUdod, amikor marhára görcsöl a hasad meg fáj a derekad is, akkor valószínű nem épp kielégítetlen szexuális vágyak fognak fűteni, hanem, hogy kibírd. :) Amúgy én az elején, mikor megjön és még nem fáj annyira, akkor még szoktam kívánós lenni, de amikor ömlik a vér, akkor nem vagyok hülye, hogy csináljam. Amikor elején-végén még épp csak picit szivárog, akkor előfordul. Trükköt nem tudok, hogy gyorsabban múljon el, a természet tudja a magáét, hogy mennyi kell.
2013. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tamponnal a csiklóizgatás megy nálunk
2013. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjön, az tiszta sz.pás. If you know what i mean :D
2013. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szoktam kívánni a szexet menstruáció alatt, de csak a vége felé jutok hozzá.

Arra,hogy gyorsabban elmúljon nem ismerek semmi módszert(sajnos).

2013. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem is csak az h nagyon kívánom olyankor, inkább az, h még jobban is, mint a többi időszakban... Az első 3-4 napban nem, akkor fáj és ez leköt, de utána... A legtöbb pasim eddig ezt tolerálta/élvezte v vmi, persze szex nagyon ritkán volt ilyenkor és nem is túl jó mert lehet belőle fertőzés, de tampon+csiklóizgatás az játszik... Volt, akinek szájjal is. Persze fürdés->tampon be->még egy öblítés a zuhany alatt. A másik verzió h teljesen részegen hazaérünk, tampon ki és hajrá... De ez nem egy olyan dolog, amit túl gyakran ismételnék... :D De amúgy nem lett tőle baja.

21L

2013. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a férfiak nem undorodnak ettől?
2013. aug. 6. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet a férfiakról általánosságban beszélni. Van amelyik igen, van amelyik nem. Utolsó voltam.
2013. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!