Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi miatt húzhatja el egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt húzhatja el egy pasi az együttlét idejét?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival. Nagyon bejött, és randizni,ismerkedni kezdtünk. 2 hónap telt el és még mindig semmit nem akart. Aztán célozgattam, de ő azt mondta még nincs itt az ideje. Nagyon furcsálltam, mikor már több mint 5 hónap eltelt, tuti bizti voltam benne, hogy vagy impotens vagy valami más baja van és én már kapartam a falat. Aztán fél év után eljött a szex. Hát 27 év alatt sok pasival voltam, sajnos túl tapasztalt is vagyok, de ilyen eszméletlen jó együttlétben még nem volt részem. Tehát számomra hatalmas a rejtély miért húzta az időt, amikor ennyire fantasztikus valaki az ágyban.....
2013. aug. 6. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő se fekszik össze minden jöttmenttel és csak annak okoz ilyesféle örömöket aki tényleg meg is érdemli.
2013. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
léteznek olyan pasik akiknek kell érzelem a szexhez,vagy hogy elég stabilnak érezzék a kapcsolatot
2013. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bummer ***** válasza:
100%

Pont azért, hogy kapard a falat. A jó szex két embertől függ. Annál meg nincs jobb mikor már a nő alap izgatottságban van mert "fel van pedzegetve".

Csináltam én is hasonlót. :)

2013. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én isilyen vok:D Nemtudom pontosan megmondani neked mi miatt, de mig nincs szex addig vágyakozás van és az olyan jóóó. Igy jobb megismerni a másikat mert utána már a szex a központi dolog.
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már egy éve a párom, mindent tudok róla, de ez a dolog rejtély számomra.
2013. aug. 6. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyabb kapcsolatot keresett és biztos meg akart alaposan ismerni mielőtt lefekszik veled, mert biztos nem kis tinifiú már, hogy csak a szexen járjon az agya és az első adandó alkalommal lefeküdjön veled.
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:

5 hónapig nem szoktam, de azért 2-3-ig én is elódázom és mindenki dícsérte eddig az ágybeli teljesítményemet.

A legfőbb oka ennek, hogy én egy kicsit zárkózottabb természet vagyok, ki kell ismernem, meg kell szeretnem ahhoz a partnerem, hogy igazán el tudjam engedni magam és nagyot tudjak alkotni (az egy éjszakások nálam pont ezért nem is működtek sosem), plusz az sem hátrány ha ilyenkor a nő már valóban majd megőrül a szexért (mint a te esetedben is). Jól kalkulált a fickó, szerintem neked is maradandóbb élmény volt ez így, férfiaknál is van olyan akiben van tartás.

26F

2013. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy valami komplexus (ami csak szerinte probléma, de neked fel sem tűnt, pl. úgy hitte nem elég a mérete, stb.) miatt nem mert hamarabb belevágni, pedig semmi baj nincs vele.
2013. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!