Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi értelme van annak, hogy egyes prostik katolikus keresztes nyakláncot viselnek a hirdetéseiken szereplő képeken?

Figyelt kérdés
Talán azt gondolják, ha ezt viselik, akkor majd meg lesz bocsátva ez a bűnük?
2013. aug. 7. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez Isten gyalázása. Nem vagyok hívő, bár a vallásom katolikus, de szerintem ez gáz, nagyon.
2013. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
mert menő...? bár nem tudom, mi benne a menő. bezzeg ha egy dávid csillagot hordana a nyakában, az a bizonyos körülmetélt népcsoport máris bíróságra vinné az ügyet
2013. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Már miért lenne gyalázás? És a szex mióta bűn?

Az, hogy ezt pénzért csinálja még nem bűn (csak a gyarló ember kiáltja azzá).

2013. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mária Magdolna mi volt?
2013. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1- es Ha nem vagy hívő, akkor hogyan van vallásod?
2013. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mindenkinek van vallása, nem? meg vagyok keresztelve és a szüleim ezt a vallást választották nekem. néha elmegyek templomba, nagyon ritkán mert szép és megnyugtató. Nem tagadom hogy van Isten de nem is vagyok hívő, érted?


nem mondtam hogy bűn és nem ítélem el a prostikat csak azt mondtam, hogy nem kellene belevinni a vallást ebbe a dologba és szerintem ilyen vallási jelképekket nem kellene ahhoz felhasználni, hogy árulják magukat a neten (vagy máshol)

2013. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatos! Te összetéveszted a hitet a vallással.
2013. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!