Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan pasi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan pasi, aki azt hiszi, hogy a nöknek számít a péniszméret a párválasztásban?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, soha egyetlen alkalommal sem hallottam a nötársaimtól, hogy bármennyit nyomna a latban, hogy egy fèrfinak mekkora farka van, pedig már annyi különbözö társaságban kibeszèltük ezeket a "pasis" tèmákat.


Itt meg folyton azt olvasom, hogy mi hazudunk, mikor azt mondjuk, nem számít. De basszus, egy komolyabb ismerkedès esetèn nem hiszem, hogy ez tèma lenne, azt meg vègkèpp nem, hogy a pasik kirakjàk az asztalra randi közben, szóval mègis honnan tudnánk meg, hány centi. Az egyèjszakás kalandoknak sem centizövel indulnak neki a nök.


Szóval nem èrtem.. ha szeretek valakit, akkor nyilván kiaebb pènisszel is èlvezem vele a szexet, mert felizgat (mielött bárki belekötne, itt most normàlis ès termèszetes mèretekröl beszèlünk, nem az extrèm esetekröl). Vagy nàlatok minden nö centit vett?


2013. aug. 7. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is egy. De sajnos nem hiszik el, hogy nekünk csak az a lényeg, hogy jól használja :D
2013. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"a pasik kirakjàk az asztalra randi közben" - Hát ha a csaj igényt tart erre én kiteszem...nincs mit szégyelljek :P
2013. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hangsúlyozom, NŐ vagyok, de ismerek olyat, aki az első szex után a méret miatt szkítani akart a fiúval, de megsajnálta, de nem szerette és mindig másról ábrándozott stb...

Velem még nem fordult elő ilyesmi, bár mikropénisszel nem is találkoztam még.

2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak olyanok akiknek számit de ne általánositsunk se a férfiakról se a nőkről... minden nap megy a vita.. hogy ennek ez kell annak az kell ..
2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az eddig nem volt gyanús, hogy milyen korosztály irkálta ezeket?
2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó, még el is hiszem, hogy te és a barátnői társaságod ilyenek vagytok, de a felmérések nem téged igazolnak. A nők többségének igenis vannak méretügyileg elvárásai.

[link]


Nem mintha ez baj lenne, engem nem zavar, mert miért ne lehetnének elvárásaik, nekünk is vannak. Csak a tényszerűség kedvéért írtam.

2013. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván randin nem derül ki az ilyesmi. Később viszont ha kicsi, az sok nő számára szakítóok.
2013. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy a nöknek van egy elkèpzelèse az ideàlis mèretröl, nem azt jelenti, hogy automatikusan kizárják az összes többi lehetösèget.


Azt meg vègkèpp nem hiszem, hogy tömegesen szakìtanának pèniszmèret, ugysnis mint említettem, itt az átlagos 13-18 cm-ekröl beszèlünk. Hasznàlni, mint tudjuk, a nagyot is lehet rosszul, söt...

2013. aug. 7. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ez a táblázat mennyire hivatalos?:D Kitalálta egy faroknövelő forgalmazó, kb ennyi.
2014. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!