Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elég kínosnak tartom, lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kínosnak tartom, lányok (fiú) segítség?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a péniszem szerintem túl kicsi "nyugodt" állapotban, viszont erekció közben akár 3x akkorára is megnő.

Tegyük fel, hogy összejövök egy lánnyal, hogyan érintheti

őt az, ha meglátja hogy alig 6 centi, mielőtt még "felállna", lehet csak kiröhögne hogy kicsi? Vagy ezt a lányok is úgy látják, hogy akkor számít ha feláll?


2013. aug. 7. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog kiröhögni ha szeret... Amugy én úgy veszem hogy mekkora felállva..de ha kicsi is lenne akkor is szeretném a szerelmemet :)
2013. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal nem is láttam normál állapotban. Mire odajutottunk, hogy lekerült a nadrág, vagy akár benyúltam a nedrágjába, már állt. Utána meg, hogy látom, hogy mekkora normál állapotban, nem számít. :) Tudom, hogy hogy működik a férfi test, szóval nem röhögök ki senkit azért, mert kicsi lenne még akció előtt. A páromnak nagyon kicsi alapból, ha meg feláll, akkor hajjajj.. :)
2013. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van,de én nem aggódom,mert ha alkalmi kapcsolat lesz úgyis csak felállva látja,ha ,meg a "szerelmem" nevet ki akkor valamit félrenéztem.Nekem is alig 6cm, de amikor feláll 16+...
2013. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 andimama ***** válasza:
Nyugi semmi baj, senki sem centivel megy az ágyba és mire oda kerülsz hogy lássa, már biztos áll. És az a fontos nem a méret. Álljon és tudj vele bánni. :)
2013. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy a pasimnak mekkora amúgy. Állva a lényeg :D Amúgy is mire tényleg odajutunk, hogy megfogom, már kőkemény. Ha meg én állítom fel, az meg kb. a 3. menet után van, és nem zavar :D
2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lógva tök mindegy mekkora, nekem 6 centi sincs úgy
2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elvileg 2 féle pénisz van: vér és hús pénisz...asszem. A lényeg, hogy a vérpénisz arányában többet nő az erekció során, mint a húspénisz, még akkor is, ha állva ugyanakkora mind a kettő. Egyébként szerintem egyáltalán nem kínos.

L

2013. aug. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!