Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Legénybúcsú lesz siófokon hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsú lesz siófokon hol találok erre hölgyeket?

Figyelt kérdés
Néztem vidékilányon de nagyon kevés van és zöme nem jön legénybúcsúra! pedig biztos vagyok benne hogy siófokon elég sok a hableány :D itt pesten elég durva a felhozatal! na és persze meztelen nők nélkül nem legénybúcsú a legénybúcsú! Szóval melyik oldalról tudok nézni erre az alkalomra néhány örömlányt? :D

2013. aug. 7. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de az Budapest mi siófokon leszünk!
2013. aug. 7. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy tipp: ha minden kötél szakad a tesco-tól szekszárd felé haladva van egy útszakasz, ahol rengetegen állnak kinn...
2013. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy siófoki is a rosszlanyok.hu oldalon (bár nekem nem igazán jön be...):


[link]

2013. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a Balatonnál nincs egy qrva sem???
2013. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jah hát ezt nézem :D nincsenek máshol nagyon igényes lányok csak a fővárosba? az az igazság utszélről nem nagyon akarunk :D
2013. aug. 7. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Cigány luvnyákat ne is keressetek, itt nagyon utaznak az ilyenre, abból nem ba*ás lenne, csak ráb*szás...
2013. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
d*gni akartok, vagy csak hangulatfokozónak?
2013. aug. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hangulat fokozó inkább de ha úgy alakul és valaki megkívánja miért is ne? :D
2013. aug. 9. 13:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!